Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1 AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI. AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI ÇALIŞMA SUNUMU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1 AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI. AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI ÇALIŞMA SUNUMU."— Sunum transkripti:

1 1 AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI

2 AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI ÇALIŞMA SUNUMU

3 Çalışmanın Yapıldığı B ölge Müdürlüğü : ELAZIĞ TAPU VE KADASTRO 16. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Takımın Lideri: Rayif NOYAN Takımın Raportörü: Zülfü ÖZDEMİR

4 4 Takım Üyeleri: Ali BAZENCİR, Abdurrahman DURSUN, Ahmet PORSUK,İlknur ACAR, Mahmut ACAR, Birsen BAL, Mehmet BAYRAM, Cengiz ÇELİK, Mustafa Yücel OĞUZ, ACAR, Birsen BAL, Mehmet BAYRAM, Cengiz ÇELİK, Mustafa Yücel OĞUZ, Dilek ŞAHİN,Mehtap YETER,Zeki GÜYİLDAR,Ethem YALÇIN, Kemal ALTINTOP.

5 PROBLEM HAVUZU Sıra No Konu1 İlgili müdürlüklerimizde yetkili müdür ve müdür yardımcısı eksiğinin olması verimliliği düşürmektedir. 2 Kurum Kültürünün Kamuya Yeteri Kadar Aktarılamaması. Kurum Kültürünün Kamuya Yeteri Kadar Aktarılamaması. 3 4/B den kadroya geçen Büro Personeline unvan verilmemesi..

6 İyileştirme Çalışmasının Konusu: İyileştirme Çalışmasının Konusu: İlgili müdürlüklerimizde yetkili müdür ve müdür yardımcısı eksiğinin olması.

7 PROBLEM PUANLAMASI S No Konu Rayif Zülfü Ali Abdurrahman Ahmet İlknur Mahmut Birsen Mehmet Cengiz Mustafa Dilek Mehtap Zeki Ethem Kemal Toplam 1 İlgili müdürlüklerimizde yetkili müdür ve müdür yardımcısı eksiğinin olması.332323333232333243 2 Kurum Kültürünün Kamuya Yeteri Kadar Aktarılamaması 223232222323112133 3 4b den 4a geçen Büro personeline unvan verilmemesi.. 111221111111221322

8 PROBLEMLER VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ Problemin Nedenleri (*)Çözümleri. 1- Müdür ve Müdür Yardımcılarının atandıkları Müdürlüklere çeşitli nedenlerle(coğrafi konum, törer vb.) gitmemeleri. Var olan zorunlu hizmet süresinin uygulanması ve sürenin 1 yıl daha uzatılarak Müdür ve Müdür yardımcılarının görev yerlerinde kalmalarını sağlamak. 1-1.Taşra teşkilatındaki ücra Müdürlüklerde görevli personellerin sosyal ve ekonomik haklarının yetersiz olması. Taşradaki Müdürlüklerde çalışanlara lojman, makam aracı tahsis edilmesi ve yan ödeme gelirlerinin iyileştirilmesi. 1-2 Özel Nedenler (Eğitim, Sağlık, ailevi nedenler vb.) Atama yapılırken bu tür nedenler göz önünde bulundurulması ve kura yöntemi ile atamaların yapılması.

9 ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ve ÇÖZÜM İÇİN YAPILACAK ÇALIŞMALAR TABLOSU Seçilen Problem: İlgili müdürlüklerimizde yetkili müdür ve müdür yardımcısı eksiğinin olması. Sıra No ÇözümlerYapılacak Çalışmalar 1 Var olan zorunlu hizmet süresinin uygulanması ve sürenin 1 yıl daha uzatılarak Müdür ve Müdür yardımcılarının görev yerlerinde kalmalarını sağlamak Takım elemanlarından Rayif NOYAN, Zülfü ÖZDEMİR sorumluluğunda gerçekleştirilecektir. 2 Taşradaki Müdürlüklerde çalışanlara lojman, makam aracı tahsis edilmesi ve yan ödeme gelirlerinin iyileştirilmesi. Takım elemanlarından Ali BAZENCİR, Abdurrahman DURSUN sorumluluğunda gerçekleştirilecektir 3 Atama yapılırken bu tür nedenler göz önünde bulundurulması ve kura yöntemi ile atamaların yapılması. Takım elemanlarından İlknur ACAR, Birsen BAL sorumluluğunda gerçekleştirilecektir.

10 TEŞEKKÜRLER


"1 AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI. AKINCILAR İYİLEŞTİRME TAKIMI ÇALIŞMA SUNUMU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları