Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Her anın güzelliği. Bir SENE' nin değerini anlamak için sınıfta kalan bir öğrenciye sorun. Bir AY' ın değerini anlamak için prematüre bir bebeği dünyaya.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Her anın güzelliği. Bir SENE' nin değerini anlamak için sınıfta kalan bir öğrenciye sorun. Bir AY' ın değerini anlamak için prematüre bir bebeği dünyaya."— Sunum transkripti:

1 Her anın güzelliği

2 Bir SENE' nin değerini anlamak için sınıfta kalan bir öğrenciye sorun. Bir AY' ın değerini anlamak için prematüre bir bebeği dünyaya getiren anneye sorun.

3 Bir HAFTA' nın değerini anlamak için haftalık bir derginin editörüne sorun. Bir SAAT' in değerini anlamak için birbirini görmek için sabırsızlanan aşıklara sorun.

4 Bir DAKİKA' nın değerini anlayabilmek için treni henüz kaçırmış bir yolcuya sorun.

5 Bir SANİYE' nin değerini anlayabilmek için bir kazayı kılpayı atlatmış birine sorun. Bir MİLİSANİYE' nin değerini anlamak için olimpiyatlarda gümüş madalya kazanan birine sorun.

6 Zaman kimseyi beklemez. Sahip olduğunuz her anı değerlendirin. Onu değer verdiğiniz kişilerle paylaşın ki daha da değerli olsun.

7 Dün artık mazi oldu, yarın hiç bilinmiyor. Bugün ise bize sunulmuş bir armağandır..

8 Kıymetini bilin. Her anın güzelliğini doya doya yaşamaya çalışın...


"Her anın güzelliği. Bir SENE' nin değerini anlamak için sınıfta kalan bir öğrenciye sorun. Bir AY' ın değerini anlamak için prematüre bir bebeği dünyaya." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları