Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ ERİŞİM SAĞLANAN WEB SİTESİNDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ İLE SİSTEME GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ. KULLANICI ADINIZ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ ERİŞİM SAĞLANAN WEB SİTESİNDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ İLE SİSTEME GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ. KULLANICI ADINIZ."— Sunum transkripti:

1

2 SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ

3 ERİŞİM SAĞLANAN WEB SİTESİNDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ İLE SİSTEME GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ. KULLANICI ADINIZ VE ŞİFRENİZ ÖĞRENCİ NUMARANIZ OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

4 SİSTEME GİRDİĞİNİZDE, EKRANDA TÜM DÖNEMLERİ GÖREBİLİRSİNİZ. ANCAK KENDİ DÖNEMİNİZE AİT ANKETLERE ERİŞİM SAĞLAYABİLİRSİNİZ. DÖNEMİNİZE UYGUN OLARAK OLUŞTURULAN GERİ BİLDİRİM ANKETLERİNDE, ALMIŞ OLDUĞUNUZ STAJLAR İLE İLGİLİ DERSLER BULUNMAKTADIR.

5 HER STAJDAN SONRA SİSTEME GİRİP İLGİLİ ANKETİN İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEYEREK ANKETİ DOLDURABİLİRSİNİZ. AYRICA; ANKETLER STAJ SONUNDAN İTİBAREN BİR HAFTA SÜRE İLE KULLANIMA AÇIK KALACAKTIR. ANKET DOLDURURKEN ŞAHSİ BİLGİLERİNİZ İSTENMEYECEKTİR.

6 CEVAPLANMIŞ OLAN ANKETLER DEĞERLENDİRİLEREK, ANALİZLER SİZLERLE DE PAYLAŞILACAKTIR.

7 ANKETLER İLE İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ VEYA YAŞAYABİLECEĞİNİZ KULLANICI SORUNLARINI geribildirim@ankara.edu.tr ADRESİNE İLETEBİLİRSİNİZ.

8


"SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ ERİŞİM SAĞLANAN WEB SİTESİNDEN KULLANICI ADI VE ŞİFRESİ İLE SİSTEME GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ. KULLANICI ADINIZ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları