Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KULÜP İNTERNET SAYFALARI Nasıl aktifleştirilir ? Nasıl düzenlenir ? İçerik ekleme ve düzenleme… YAZILIM KULÜBÜ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KULÜP İNTERNET SAYFALARI Nasıl aktifleştirilir ? Nasıl düzenlenir ? İçerik ekleme ve düzenleme… YAZILIM KULÜBÜ."— Sunum transkripti:

1 KULÜP İNTERNET SAYFALARI Nasıl aktifleştirilir ? Nasıl düzenlenir ? İçerik ekleme ve düzenleme… YAZILIM KULÜBÜ

2 İsim başvurusu yapmak  Basvuru.sdu.edu.tr  Başvuru formu gerekli şekilde doldurularak çıktısı alınır.  Form kulüp danışmanına imzalatılarak SKS ‘den üst yazı ile Bilgi İşlem Daire Başkanlığına iletilir.

3

4 Siteyi düzenlemek  Taslak.sdu.edu.tr/admin  Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır.  YARDIM DÖKÜMANI (hazırlandı)  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan yardım dökümanı giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacaktır. Bilgisayarınıza yükleyerek görüntüleyebilirsiniz.  Tema ayarları default olarak bırakılacak.

5 GİRİŞ EKRANI

6 SİTE AYARLARI

7 BLOK YÖNETİMİ

8 Genel Ekranda  Blog Yönetimi  Sağ ve Sol taraf ayrı olarak düzenlenir.  Haberler ve duyurular arasında yer değişikliği ve güncelleme yapılabilir.  İçerikler isteğe göre sıralanabilir.

9 TEŞEKKÜRLER Yunus Emre KARABULUT Yazılım Kulübü Başkanı TEŞEKKÜRLER


"KULÜP İNTERNET SAYFALARI Nasıl aktifleştirilir ? Nasıl düzenlenir ? İçerik ekleme ve düzenleme… YAZILIM KULÜBÜ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları