Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KÜRESEL ISINMA E-Posta Grubu Oluşturma. KÜRESEL ISINMA Son yıllarda atmosferdeki karbondioksit (CO 2 ) miktarı hava kirliliğine bağlı olarak hızla artmaktadır.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KÜRESEL ISINMA E-Posta Grubu Oluşturma. KÜRESEL ISINMA Son yıllarda atmosferdeki karbondioksit (CO 2 ) miktarı hava kirliliğine bağlı olarak hızla artmaktadır."— Sunum transkripti:

1 KÜRESEL ISINMA E-Posta Grubu Oluşturma

2 KÜRESEL ISINMA Son yıllarda atmosferdeki karbondioksit (CO 2 ) miktarı hava kirliliğine bağlı olarak hızla artmaktadır.

3 KÜRESEL ISINMA Metan ozon gibi sera gazları insanların faaliyetleriyle atmosfere katılmaktadır. Bu gazların tamamının ısıyı tutma özelliği vardır. Bu gazların miktarındaki artış atmosferin ısısının yükselmesine sebep olmaktadır.

4 KÜRESEL ISINMA Bu da “küresel ısınma” olarak ifade edilir. Bu durumun buzulların erimesi ve okyanusların yükselmesi gibi ciddi sonuçlar doğuracak iklim değişikliklerine yol açmasından endişe edilmektedir.

5 KÜRESEL ISINMA TARTIŞMA ORTAMI Bir e-posta grubu oluşturarak küresel ısınmanın nedenleri, etkileri ve önlemleriyle ilgili araştırmalarınızı paylaşınız.


"KÜRESEL ISINMA E-Posta Grubu Oluşturma. KÜRESEL ISINMA Son yıllarda atmosferdeki karbondioksit (CO 2 ) miktarı hava kirliliğine bağlı olarak hızla artmaktadır." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları