Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

OCAK 2014 OCAK 2014. T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "OCAK 2014 OCAK 2014. T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ."— Sunum transkripti:

1 OCAK 2014 OCAK 2014

2

3 T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ.

4 T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ. Arşiv Düzeni: Müdürlüğümüz personelinin etkin ve verimli çalışabilmesi için Arşiv düzenlenmesi yapılırken yaklaşık olarak 25000 adet parsel dosyası 1300 adet klasöre yerleştirilmiş, klasörler etiketlenmiş Arşiv Yönetmeliği gereği dosyalama işlemi tamamlanmıştır. Müdürlüğümüzün fiziksel ortamının kısmi olarak iyileştirilmesi sağlanmıştır. Donanım: Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletme Müdürlüğünce Fotokopi Makinası, Renkli Yazıcı, Tarayıcı ve 1 Adet Bilgisayar temin edilmiş toplamda 1 Adet Fotokopi 1 Tanesi renkli 3 Adet Yazıcı 6 Adet Bilgisayar sistemde çalışır hale getirilmiştir. Ciltleme: Müdürlüğümüzde toplam 2013 Yılı Ciltlemesi için Bölge müdürlüğüne talep yapılmış 2012 yılı son 4 ayı ile 2013 yılı resmi senetleri ve yıpranmış Tapu Kütüklerinin tamiri için talep yapılmıştır. Yapılan Akitli ve Akitsiz İşlemler ile Kişi ve Kurumlara Verilen Bilgi Belgeler: Müdürlüğümüz 2013 Yılının ilk 11 Ayında Ocak-Kasım arası Toplam 980 adet Takbis Sistemi üzerinden tapu işlemi yapılmış 965 yevmiye alınarak Akitli akitsiz işlemler sonuçlandırılmış 2100 adet tapu senedi düzenlenmiştir. Gelen 816 resmi yazıya 609 cevap verilmiş ayrıca kayıtsız olarak ÇKS işlemleri için başvuracak vatandaşlara tapu kayıtları verilmiştir. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Yaşlılık Maaşı, Emeklelik İşlemleri, burs ve diğer yardımlar için kayıtsız olarak başvuran vatandaşlara hizmet verilmiştir.

5 T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ. Kimlik Girişleri: e-Devlet projesinin en önemli ayaklarından birisi olan Tapu ve Kadastro Bilgi Sistemi (TAKBİS) ile Müdürlüğümüzdeki bütün akitli ve akitsiz işlemler merkez tarafından kontrol edilmektedir. Tapu ve Kadastro Bilgi Sisteminin temelini oluşturan ve Müdürlüğümüz sicillerindeki 87454 tapu kayıt maliklerinden 78271 kişinin T.C Kimlik Numaralarının girişleri tamamlanmıştır. 2012 yılının ilk aylarında %7 olan T.C kimlik girişleri 2013 Aralık Ayı itibariyle %90 seviyesine getirilmiş 2013 yılı sonunda bitirilmesi için plan yapılmış ancak 2013 yılı sonuna kadar bitirmesi mümkün olmamıştır.


"OCAK 2014 OCAK 2014. T.C. GÜLYALI KAYMAKAMLIĞI T.C. YÜRÜTÜLEN VE PLANLANAN PROJELER SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRLÜĞÜ TAPU MÜDÜRLÜĞÜ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları