Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HASRETİM SANA ....

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HASRETİM SANA ...."— Sunum transkripti:

1 HASRETİM SANA ...

2 GÖZLERİM BİR YUDUM UYKUYA HASRET,
ÖMRÜM BİR YUDUM NEFESİNE, YÜREĞİM BİR YUDUM SEVGİNE, ELİM ELLERİNE, BAŞIM DİZLERİNE, AYAKLARIM YOLUNA HASRET, HASRETİMSİN SEVDİĞİM, BÜTÜN HASRETLERİM ASLINDA SEN. SENSİZ GEÇEN GECELERDE UYUMAYI UNUTTURDU HASRETİN BANA GÖZÜMDEN KAYAN YILDIZLARIN ARDINDAN ,

3 EN BÜYÜK DOSTUM OLUR KALEMİM VE KAĞITLAR,
ŞİİR DİZELERİ ÇIKAR İKİ DUDAĞIMIN ARASINDAN, ŞİİRİN BAŞINDA SEN, ORTASINDA SEN, SONUNDA YİNE SEN, SEVGİLİYE DUYULAN HASRETİ ANLATIR ASLINDA YAZILANLAR. YİNE BÖYLE BİR GECEDE KALEMİM VE KAĞIDIM ELİMDE, NE KADAR ANLARSIN SEVDİĞİM O DA SENİN YÜREĞİNDE. HERGÜN AYRI BİR HÜZÜN ÇÖKER YÜREĞİME, HERGÜN AYRI BİR YERİ KANAR YÜREĞİMİN, ZORMUYDU BE..! BU KADAR ZORMUYDU.. ANLAMAK, ANLAMAYA ÇALIŞMAK YÜREĞİMİ,

4 BENDEKİ O SONSUZ SEVGİNİ.
HAYELLERİMDE SEN, DÜŞLERİMDE SEN, RÜYALARIMDA SEN, ÖMRÜMÜN GERİ KALANI SEN, SEN, SEN, BEN BENİ YİTİRMİŞİM BE SEVDİĞİM BEN HEP SEN….

5 YÜREĞİMDE COŞAN SEVDA ÇAĞLIYANIYLA YAZIYORUM YİNE SANA
HANİ O ÇOK SEVDİĞİN YILDIZLAR VARDI YA, BU GECEDE GÖZÜMDEN KAYDILAR. O YILDIZLARI TOPLA O YILDIZLARI YOPLA AVUCUNDA SEVDİĞİM, GÜLÜŞ OLARAK GETİR BANA, KİMBİLİR SEVDİĞİM..

6 GÖZÜMDEN KAYAN YILDIZLAR BELKİ SON NOKTAYI KOYAR,
KİMBİLİR SEVDİĞİM, BELKİ ALDIĞIM SON NEFESTİR BU, KİMBİLİR SEVDİĞİM, SENSİZ GEÇİRDİĞİM SON GECEMDİR BU.. KİMBİLİR SEVDİĞİM, BELKİ YAZILAN SON ŞİİRDİR BU SEVGİLİYE, KİMBİLİR SEVDİĞİM, BELKİ SON SESLENİŞİM, SON HAYKIRIŞIMDIR BU SANA KİMBİLİR SEVDİĞİM, BELKİ BU SONDUR, KİMBİLİR SEVDİĞİM HASRETİN SONUM OLUR….

7 DİLEK KADIOĞLU


"HASRETİM SANA ...." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları