Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

“ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ” Hidayet Şahin – TSE 10.04.20151Hidayet ŞAHİN.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "“ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ” Hidayet Şahin – TSE 10.04.20151Hidayet ŞAHİN."— Sunum transkripti:

1

2 “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ” Hidayet Şahin – TSE hisakys@gmail.com 10.04.20151Hidayet ŞAHİN

3 10.04.2015Hidayet ŞAHİN2 İsraf bireylerin davranışından çok, Yönetim politikalarının sonucudur. “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi”

4 10.04.2015Hidayet ŞAHİN3 İsrafı Önleme Politikası İsraf Önleme Hedefi İsraf Önlemek İçin Planlama İsrafı Önlemek İçin Bireyin Davranışı “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ”

5 10.04.2015Hidayet ŞAHİN4 Yönetim Sorumluluğu -Politika -Hedefler -Planlama -Görev, Sorumlulk. -İletişim -Gözden Geç. Ölçme, Analiz, İyileştirme -Ürünün İzl. Ve Ölç. -Hizmetin İzl. Ve Ölç. -Süreçlerin İzl. Ve Ölç. -Analiz etme -İyileştirme Kaynakların Yönetimi -İnsan -Tesis -Mak-Tech -Sarf Malz. -Doğal Kay Ürün/Hizmetin Sunumu -Satınalma -Depolama -Kullanım -İzlenebilirlik Dokümantasyon Kalite Yönetim Sistemi Şu Süreçlerin Yönetilmesini Sağlar “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi”

6 Yönetim Sorumluluğu -Politika -Hedefler -Planlama -Görev, Sorumlulk. -İletişim -Gözden Geç. Ölçme, Analiz, İyileştirme -Ürünün İzl. Ve Ölç. -Hizmetin İzl. Ve Ölç. -Süreçlerin İzl. Ve Ölç. -Analiz etme -İyileştirme Ürün/Hizmetin Sunumu -Satınalma -Depolama -Kullanım -İzlenebilirlik Kaynakların Yönetimi -İnsan -Tesis -Mak-Tech -Sarf Malz. -Doğal Kay Sürekli iyileşme “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi”

7 10.04.2015Hidayet ŞAHİN6 Kalite Yönetim Sistemi İNSAN MUTLULUĞU (Toplam Kalite Yaklaşımı) MALİYET YAKLAŞIMI (Önleme ve Ölçme Maliyeti ) PAYDAŞLIK YAKLAŞIMI (Beraber Var Olma) PUKÖ YAKLAŞIMI (Sürekli İyileştirme) Önleme MaliyetiÖlçme Maliyeti Başarısızlık Maliyeti “ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ”

8 10.04.2015Hidayet ŞAHİN7 Allah(CC) Hepimizi Başarısızlık Maliyetlerinden Korusun Hidayet Şahin


"“ Sağlıkta İsrafı Önlemede Kalite Yönetim Sisteminin Rolü ve Önemi ” Hidayet Şahin – TSE 10.04.20151Hidayet ŞAHİN." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları