Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 Halk Oyunu Nedir?  Adıyaman Yöresi Halk Oyunları ile Ankara Yöresi Halk Oyunları arasındaki benzerlik ve farklılıklar nelerdir?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " Halk Oyunu Nedir?  Adıyaman Yöresi Halk Oyunları ile Ankara Yöresi Halk Oyunları arasındaki benzerlik ve farklılıklar nelerdir?"— Sunum transkripti:

1

2  Halk Oyunu Nedir?

3  Adıyaman Yöresi Halk Oyunları ile Ankara Yöresi Halk Oyunları arasındaki benzerlik ve farklılıklar nelerdir?

4   İçinizden bir grup başkanı seçerek araştırma için işbölümü yapınız.  Nasıl bir çalışma yapacağınız ile ilgili bir «çalışma planı» hazırlayınız.  Oyunlarını çalışacağınız yöreden, işbirliği yapabileceğiniz bir okul araştırınız.

5   Sosyal konulara ve sosyal çevreye karşı duyarlı olmada Halk oyunlarının rolü nedir?  Halk oyunu ekibi oluşturmada nasıl bir yol izlersiniz?  Karşılıklı olarak Halk oyunlarınızı tanıtmak için işbirliği yaptığınız ekiple nasıl bir çalışma içinde bulunursunuz?  Oyunlar hakkında, araştırma yapmadan öncesi ile sonrası arasında düşüncenizde bir fark oldu mu?


" Halk Oyunu Nedir?  Adıyaman Yöresi Halk Oyunları ile Ankara Yöresi Halk Oyunları arasındaki benzerlik ve farklılıklar nelerdir?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları