Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DİPLOMA EKİ. Diploma Eki; öğrencinin kimliği, kazanılmış yetkisi, bu yetkinin düzeyi, içerik ve sonuçları ile işlevi ve mezun olduğu yükseköğretim sistemi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DİPLOMA EKİ. Diploma Eki; öğrencinin kimliği, kazanılmış yetkisi, bu yetkinin düzeyi, içerik ve sonuçları ile işlevi ve mezun olduğu yükseköğretim sistemi."— Sunum transkripti:

1 DİPLOMA EKİ

2 Diploma Eki; öğrencinin kimliği, kazanılmış yetkisi, bu yetkinin düzeyi, içerik ve sonuçları ile işlevi ve mezun olduğu yükseköğretim sistemi hakkında bilgi verir.

3 Mezun öğrencilerimize Diploma Eki ön lisans ve lisans düzeyinde 2011-2012 öğretim yılından itibaren, lisansüstü düzeyinde ise 2012-2013 öğretim yılından itibaren verilmektedir.

4 Diploma Eki bilgileri Kampüs Bilgi Sistemine nereden giriliyor ?

5

6

7

8

9 Diploma Eki basımında yaşadığımız en büyük sıkıntılardan biri bölüm hedef ve çıktılarının oldukça uzun yazılmasından dolayı diploma ekinin 4.2 kısmına sığmamasıdır. Bu nedenle bölümün hedefi 1-2 cümle olacak şekilde kısa, program çıktıları da ilk 5 cümlede anlam bütünlüğünü sağlayacak şekilde yazılmalıdır.

10

11

12

13

14

15 Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı


"DİPLOMA EKİ. Diploma Eki; öğrencinin kimliği, kazanılmış yetkisi, bu yetkinin düzeyi, içerik ve sonuçları ile işlevi ve mezun olduğu yükseköğretim sistemi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları