Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

POPÜLER OPTİMİSTLERİN KARAKTER ÖZELLİKLERİ Canan yakın kişilik Neşe kaynağı(eğlencenin merkezi) Değişken ruh hali Neşeli ve coşkulu çocuk ruhluluk.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "POPÜLER OPTİMİSTLERİN KARAKTER ÖZELLİKLERİ Canan yakın kişilik Neşe kaynağı(eğlencenin merkezi) Değişken ruh hali Neşeli ve coşkulu çocuk ruhluluk."— Sunum transkripti:

1

2 POPÜLER OPTİMİSTLERİN KARAKTER ÖZELLİKLERİ Canan yakın kişilik Neşe kaynağı(eğlencenin merkezi) Değişken ruh hali Neşeli ve coşkulu çocuk ruhluluk

3 ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİ Kolayca iletişim kurabilir. Sıkıcı anları engelleyebilir. İnsanları sever. Spontene etkinlikleri sever.

4 İŞ YAŞAMINDAKİ DURUMLARI İşler için gönüllülük Yeni şeyler düşünüp üretebilme yeteneği Enerjik ve istekli olması Diğerlerinin katılımını sağlamak

5 GÜÇLÜ KLORİK KARAKTER ÖZELLİKLERİ Lider doğar. Dinamik ve ve aktiftir. Elinden her iş gelir. Yanlışları düzeltmek zorunda hisseder. Kolaylıkla hayal kırıklığına uğramaz. Bağımsızdır ve kendisine yeter.

6 ARKADAŞLIK İLİŞKİLERİ Grup içinde olmaya daha çok yatkındır. Genellikle haklıdır. İnsanları organize ve idare etmeyi sever. Acil durumlarda soğukkanlılığını kaybetmez.

7 İŞ YAŞAMINDAKİ DURUMLARI Harekete geçirir. Tüm olan biteni görebilir. İyi organize olur. Uygulamaya çabuk geçer. Üretim konusunda ısrar eder.

8


"POPÜLER OPTİMİSTLERİN KARAKTER ÖZELLİKLERİ Canan yakın kişilik Neşe kaynağı(eğlencenin merkezi) Değişken ruh hali Neşeli ve coşkulu çocuk ruhluluk." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları