Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HAYATIN LÜGATI..!! ZAMAN............ bitmeyen bir dönencedir. DOĞMAK.......... var olmanın gerçekleşmesidir. YAŞAMAK........ var olan bedenle zamanda.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HAYATIN LÜGATI..!! ZAMAN............ bitmeyen bir dönencedir. DOĞMAK.......... var olmanın gerçekleşmesidir. YAŞAMAK........ var olan bedenle zamanda."— Sunum transkripti:

1

2 HAYATIN LÜGATI..!! ZAMAN bitmeyen bir dönencedir. DOĞMAK var olmanın gerçekleşmesidir. YAŞAMAK var olan bedenle zamanda koşmaktır. MÜZİK : Yunusun Günü ) Musikarium_-_Enstrumantal SUNU : Vasfi Ayaz

3 YALNIZLIK zamanı en zor biçimde yaşama karanlığıdır. BERABERLİK yalnızlık karanlığına doğan aydınlıktır. SEVGİ bedenin doğal duygu çiçekleridir.

4 SEVDA tüm sevgilerin, bedensel tutku zirvesidir. SEVGİLİ sevda tutkusunun sahibi yaren ´dir. SEVİŞMEK yaren ile mutluluk yumağını örmektir.

5 AŞK YARADAN´ı çözebilme sanatıdır ! MUTLULUK bedenin ulaştığı doyum nefesidir. GÜLMEK bedenin yaşamda ki mutluluk fotoğrafıdır.

6 AĞLAMAK mutluluk fotoğrafının yırtılışıdır. HASRET bir kurak, arayış, özleyiş rüzgarıdır. AYRILIK sevgilileri ayıran sürgün fırtınasıdır.

7 YOKSULLUK mutsuzluk doğuran cadı kazanı´dır. CEHENNEM…..... mutlulukların olmadığı mutsuzluk ülkesi. CENNET mutsuzlukların olmadığı mutluluk ülkesi. ÖLÜM seyredilen filmin bitiminde ki ´ SON ´ yazısıdır. ( Yazarı bilinmiyor.) v Tüm Mutluluklar sizinle olsun 16


"HAYATIN LÜGATI..!! ZAMAN............ bitmeyen bir dönencedir. DOĞMAK.......... var olmanın gerçekleşmesidir. YAŞAMAK........ var olan bedenle zamanda." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları