Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ANITKABIR. ICINDE BULUNAN MUZELER 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) 2) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Tablolar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ANITKABIR. ICINDE BULUNAN MUZELER 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) 2) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Tablolar."— Sunum transkripti:

1 ANITKABIR

2 ICINDE BULUNAN MUZELER 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) 2) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Tablolar Bolümü) 3) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Sakarya Meydan Sava ş ı ve Büyük Taaruz ) 4) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Cumhuriyet Kulesi ve Atatürk Özel Kitaplı ğ ı) 5) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi ( İ nkilaplar ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi)

3 1)Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi

4 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi özellikle farlı sergileme teknikleri ie Çanakkale Sakarya Büyük Taaruz ve Ba ş komutanlık Muhareberini Türkiye Cumhuriyeti nin kurulu ş yıllarını ve Atatürk dönemini çarpıcı biçimde sunuyor.

5 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) Alintidir

6 2) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Tablolar Bolümü) Alinti

7 3) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Sakarya Meydan Sava ş ı ve Büyük Taaruz )

8 4) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Cumhuriyet Kulesi ve Atatürk Özel Kitaplı ğ ı) 4) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Cumhuriyet Kulesi ve Atatürk Özel Kitaplı ğ ı)

9 5) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması )

10

11

12

13 ANITKAB İ R ÖZEL DEFTER İ

14 ATATÜRK ÜN ÖZEL K İ TAPLI Ğ I

15

16

17

18 http://yavuzselimsefunc.yolasite.com/museum.php http://yavuzselimsefunc.yolasite.com/museum.phphttp://yavuzselimsefunc.yolasite.com/museum.php http://www.flickr.com/photos/55773590@N03/ http://www.flickr.com/photos/55773590@N03/


"ANITKABIR. ICINDE BULUNAN MUZELER 1) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Çanakkale Savasi Panoraması ) 2) Atatürk ve Kurtulu ş Sava ş ı Müzesi (Tablolar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları