Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Beklemek ; Zordur suskun zamana meydan okumak, Hareketsiz kalakalmak zordur saniyeler içinde. Yanan mum alevinde titreşirken aydınlık, Kimse bilmez yüreğimdeki.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Beklemek ; Zordur suskun zamana meydan okumak, Hareketsiz kalakalmak zordur saniyeler içinde. Yanan mum alevinde titreşirken aydınlık, Kimse bilmez yüreğimdeki."— Sunum transkripti:

1 Beklemek ; Zordur suskun zamana meydan okumak, Hareketsiz kalakalmak zordur saniyeler içinde. Yanan mum alevinde titreşirken aydınlık, Kimse bilmez yüreğimdeki telaşın ne olduğunu.

2 Kör karanlıklara yakarsın ışığını, Duvara vuran karartılar bir gölge oyunu mu?.... Çağırdığın ; Yanı başında olur da hissetmezsin onu....

3 Sessiz sedasız çekip gitmelere alışıp, Suskun zamanlara dönüyorsun yüzünü. Suçlusu ben değilim gidişinin. Anlam yüklemeye çabalarken bakıp ardından Kalakalıyorum buralarda, Sorular bırakıyorsun kafamda.

4 Kızgınlığın varsa biriktirdiğin içinde Söyle ki bileyim neler oluyor iç dünyanda. Hayat her zaman istediğimizi vermiyor, Hele de ayrı dünyalar taşırken beynimizde, Ne sen bana benziyorsun,ne de ben sana.

5 Öylede olsa ; muhtacız birbirimizin varlığına. Ne kadar yalnız olsak ta ; Var olabiliriz yaşamda ancak birbirimizle. Zehir’e bulayıp en güzel gülümüzü Bana sunmanın anla mı ne? Fatma Güven


"Beklemek ; Zordur suskun zamana meydan okumak, Hareketsiz kalakalmak zordur saniyeler içinde. Yanan mum alevinde titreşirken aydınlık, Kimse bilmez yüreğimdeki." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları