Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Kalp krizi ve Sıcak su içmenin faydası.. İşte size, kalp krizini anlatan güzel bir makale... Bir yemekten sonra sıcak su içmenin faydaları. Çinliler.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Kalp krizi ve Sıcak su içmenin faydası.. İşte size, kalp krizini anlatan güzel bir makale... Bir yemekten sonra sıcak su içmenin faydaları. Çinliler."— Sunum transkripti:

1 Kalp krizi ve Sıcak su içmenin faydası.

2

3 İşte size, kalp krizini anlatan güzel bir makale... Bir yemekten sonra sıcak su içmenin faydaları. Çinliler ve Japonlar,yemek sırasında soğuk su içmenin yerine sıcak çay içerler ; öyle sanıyorum ki, yemeğimizi yerken onların bu alışkanlıklarını uygulamanın tam zamanı.

4

5 Bu makale,yemek sırasında soğuk su içmek Alışkanlığında olanlara yöneliktir. Soğuk içecekler içmek daima hoşa gider; bununla birlikte, soğuk su, gıdaları ve yenilen yağları dondurur, ve sindirimi yavaşlatır. Bu‘tortu’ mide asidini harekete geçirir Ve katı gıda maddelerinden daha çabuk Bağırsaklara geçer. Bu ‘tortu' bağırsakları kaplar, muhtemelen yağa dönüşür ve kansere yol açar. Yemeği takiben sıcak bir çorba veya sıcak su (çay) içilmesi tercih edilmelidir.

6 Bir kalp krizinin belirtisi, her zaman sol kolda kendini gösteren bir ağrı değildir. Çenede kendini gösteren her şiddetli ağrıya karşı dikkatli olmalısınız. Bir kalp krizi sırasında belki de göğsünüzde asla bir ağrı hissetmeyebilirsiniz... Bir mide bulantısı veya yoğun bir terleme de bunun belirtileri olabilir. Uyurken kalp krizi geçirenlerin % 60 ı asla uyanmazlar. Çenenizdeki bir ağrı sizi derin uykudan uyandırabilir. Dikkatli olmalıyız. Bu bir uyarıdır bizim için, ve çoğunlukla da büyük yaşama şansı verir.

7 Bir kardiyolog diyor ki,bu mesajı okuyup, en az 10 kişiye gönderen en azından bir kişinin hayatını kurtarmış olur. Bunu okuyunuz ve bir dostunuza gönderiniz. Bir hayat kurtarabilirsiniz. Bu mesajı sevdiklerinize iletiniz. BEN, BUNU YAPIYORUM İŞTE!!!

8 En güzel günlere… Tercüme:Yusuf Haznedaroglu ***


"Kalp krizi ve Sıcak su içmenin faydası.. İşte size, kalp krizini anlatan güzel bir makale... Bir yemekten sonra sıcak su içmenin faydaları. Çinliler." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları