Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İngiliz Kadın İlk Randevuda: Bir iyi geceler öpücüğü koparabilirsiniz

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İngiliz Kadın İlk Randevuda: Bir iyi geceler öpücüğü koparabilirsiniz"— Sunum transkripti:

1 İngiliz Kadın İlk Randevuda: Bir iyi geceler öpücüğü koparabilirsiniz İkinci Randevuda: Göğüslerine dokunmanıza izin verir. Üçüncü, Randevuda: Sex olayına girmeyi  başarırsınız Ama o gece hangi pozisyonu uyguladıysanız, bundan sonra hep aynı pozisyonu uygulayacaksınız.

2 İtalyan Kadın İlk Randevuda: Onu sinemaya ve pahalı bir restorana götürürsünüz. İkinci Randevuda: Ailesiyle tanışırsınız. Annesi  size nefis bir makarna yapar. Üçüncü Randevuda: Seviştikten hemen sonra "evlenelim" diye tutturur ve elmas  yüzük ister. 5. Yıldönümünüzde: 5 çocuğunuz olmuştur ve Sex'in S'sine tahammülünüz kalmamıştır. 6. Yıldönümünüzde: Artık bir metresiniz vardır.

3 Arap Kadın İlk Randevuda: Annesi, babası, ağabeyleri, kız kardeşleri, kuzenleri, teyzeleri, amcaları, arkadaşları ve bütün Birleşik Arap Emirlikleri çıktığınızı öğrenir.. İkinci Randevuda: Cesediniz sokak ortasında bulunur.

4 Yahudi Kadın İlk Randevuda: Size müthiş bir oral sex yapar. İkinci Randevuda: İlkinden çok daha müthiş bir oral  sex yapar. Üçüncü Randevuda: Onunla evlenmek istediğinizi söylersiniz. Bi daha da oral sex'i rüyanızda  görürsünüz.

5 Hintli Kadın İlk Randevuda: Ailesiyle tanışırsınız. İkinci Randevuda: Aile büyükleriyle düğün tarihini kararlaştırırsınız Üçüncü Randevuda: Evlenirsiniz.

6 Meksikalı Kadın İlk Randevuda: Onu pahalı bir restoranda yemeğe götürürsünüz. Tekilaları içip içip zom olursunuz ve arabanızın arka koltuğunda sevişirsiniz. İkinci Randevuda: Hamile olduğunu açıklar. Üçüncü Randevuda: Yanınıza taşınır.. 1 hafta sonra annesi, babası, babasının metresi, iki kız kardeşi, ağabeyi, hepsinin aileleri, büyükannesi, büyükbabasının metresinin annesi, kuzenleri, büyük kız kardeşinin erkek arkadaşı ve 3 çocuğu da peşinden gelir.. Hayatınızın sonuna kadar hep birlikte, bezelyeli pilav yiyip, kaderinize lanet ederek yaşar  gidersiniz.

7 Türk Kadını İlk Randevuda:
Onu pahalı bir restorana götürürsünüz ama cok nazlanip vermez. İkinci Randevuda: Daha pahalı bir restorana  gidersiniz ama yine vermemekte direnir. Üçüncü Randevuda: İlk iki randevuda vermeyeceğini  anladığınızdan, üçüncü randevuya da siz gitmezsiniz ))


"İngiliz Kadın İlk Randevuda: Bir iyi geceler öpücüğü koparabilirsiniz" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları