Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KOMUTLARI TOP SEKTİRME UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 1 tane insan karateri çizilecek, bir tane top çizelecek ve üst tarafta da topu geri a.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KOMUTLARI TOP SEKTİRME UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 1 tane insan karateri çizilecek, bir tane top çizelecek ve üst tarafta da topu geri a."— Sunum transkripti:

1 KOMUTLARI TOP SEKTİRME UYGULAMASI

2 Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 1 tane insan karateri çizilecek, bir tane top çizelecek ve üst tarafta da topu geri a ş a ğ ı göndermek için engel çizilecek. 2- Top a ş a ğ ı yukarı gidi ş geli ş hareketleri yapacak, engele çarptı ğ ında a ş a ğ ıya yönelecek, insan topa vurdu ğ unda ise yukarı yönelecek. 3- Top adama yakla ş ırken adam 2. kostüme geçerek aya ğ ı açacak topu vurma hareketini yapacak. 4- Toplam topu sektirme sayacı de ğ i ş ken ile eklenecek.

3

4 İNSAN KARAKTERİ KOMUTLARI

5 TOP KARAKTERİ KOMUTLARI

6 Stratch indirme https://scratch.mit.edu/scratch_1.4 adresinden windows yazan yerden indirilebilir. E ğ er dil Türkçe çıkmazsa yandaki menüden Türkçe yapabilirsiniz.


"KOMUTLARI TOP SEKTİRME UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 1 tane insan karateri çizilecek, bir tane top çizelecek ve üst tarafta da topu geri a." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları