Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

UPUZUN BIR KUMSAL BOYUNCA YANINDA TANRI ILE YÜRÜYORMUS. ONLAR YÜRÜRKEN TAM KARSISINDAKI GÖKYÜZÜNDEN BIR FILM SERIDI GIBI ADAMIN HAYATINDAN SAHNELER GEÇIYORMUS.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "UPUZUN BIR KUMSAL BOYUNCA YANINDA TANRI ILE YÜRÜYORMUS. ONLAR YÜRÜRKEN TAM KARSISINDAKI GÖKYÜZÜNDEN BIR FILM SERIDI GIBI ADAMIN HAYATINDAN SAHNELER GEÇIYORMUS."— Sunum transkripti:

1 UPUZUN BIR KUMSAL BOYUNCA YANINDA TANRI ILE YÜRÜYORMUS. ONLAR YÜRÜRKEN TAM KARSISINDAKI GÖKYÜZÜNDEN BIR FILM SERIDI GIBI ADAMIN HAYATINDAN SAHNELER GEÇIYORMUS. KUMSAL ADAMIN HAYAT YOLU IMIS SANKI... By space UPUZUN BIR KUMSAL BOYUNCA YANINDA TANRI ILE YÜRÜYORMUS. ONLAR YÜRÜRKEN TAM KARSISINDAKI GÖKYÜZÜNDEN BIR FILM SERIDI GIBI ADAMIN HAYATINDAN SAHNELER GEÇIYORMUS. KUMSAL ADAMIN HAYAT YOLU IMIS SANKI... By space

2 ADAM KUMDA IKI ÇIFT AYAK IZI KALDIGINDA DIKKAT ETMIS... BIR ÇIFTI KENDISININ BIR ÇIFTI TANRININ. HAYATININ SON SAHNESIDE GÖKYÜZÜNDEN GEÇTIKTEN SONRA ADAM, KUMDAKI AYAK IZLERINE BOYDAN BOYA BIR DAHA BAKMIS VE BIRDEN BIRSEY DIKKATINI ÇEKMIS. ADAM KUMDA IKI ÇIFT AYAK IZI KALDIGINDA DIKKAT ETMIS... BIR ÇIFTI KENDISININ BIR ÇIFTI TANRININ. HAYATININ SON SAHNESIDE GÖKYÜZÜNDEN GEÇTIKTEN SONRA ADAM, KUMDAKI AYAK IZLERINE BOYDAN BOYA BIR DAHA BAKMIS VE BIRDEN BIRSEY DIKKATINI ÇEKMIS.

3 HAYAT YOLUNUN PEK ÇOK BÖLÜMÜNDE KUMDA SADECE BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRÜLÜYORMUS ADAM DEHSET IÇINDE FARKETMIS KI, AYAK IZLERI TEKE, HAYATININ EN KÖTÜ, EN ACI ANLARINDA INIYOR. BU KESFI ONU FENA HALDE RAHATSIZ ETMIS VE TANRIYA SORMAYA KARAR VERMIS. HAYAT YOLUNUN PEK ÇOK BÖLÜMÜNDE KUMDA SADECE BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRÜLÜYORMUS ADAM DEHSET IÇINDE FARKETMIS KI, AYAK IZLERI TEKE, HAYATININ EN KÖTÜ, EN ACI ANLARINDA INIYOR. BU KESFI ONU FENA HALDE RAHATSIZ ETMIS VE TANRIYA SORMAYA KARAR VERMIS.

4 TANRIM...; EGER SANA INANIRSAM SENIN YOLUNDA GIDERSEM HERZAMAN YANIMDA OLACAGININ HER ZAMAN YANIBASIMDA YÜRÜYECEGINI SÖYLEMISTIN...OYSA HAYAT YOLUMA BAKIYORUM. EN ZORLU, EN KÖTÜ, EN ACILI ANLARIMDA SADECE BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRÜYORUM KUMDA... TANRIM...; EGER SANA INANIRSAM SENIN YOLUNDA GIDERSEM HERZAMAN YANIMDA OLACAGININ HER ZAMAN YANIBASIMDA YÜRÜYECEGINI SÖYLEMISTIN...OYSA HAYAT YOLUMA BAKIYORUM. EN ZORLU, EN KÖTÜ, EN ACILI ANLARIMDA SADECE BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRÜYORUM KUMDA...

5 ANLAYAMIYORUM TANRIM, ANLAYAMIYORUM... HAYATIN KOLAY GÜNLERINDE YANIMDA YÜRÜYORSUNDA SANA EN MUHTAÇ OLDUGUM ANLARDA BENI NIYE TERKEDIYORSUN? ANLAYAMIYORUM TANRIM, ANLAYAMIYORUM... HAYATIN KOLAY GÜNLERINDE YANIMDA YÜRÜYORSUNDA SANA EN MUHTAÇ OLDUGUM ANLARDA BENI NIYE TERKEDIYORSUN?

6 TANRI GÜLÜMSEYEREK CEVAP VERMIS: SEVGILI, ÇOK SEVGILI KULUM...BEN SENI ÇOK SEVDIM VE HIÇ TERK ETMEDIM. HAYAT YOLUNDAKI O ZORLU SINAV GÜNLERINDE YANI EN ACILI EN KÖTÜ ANLARINDA KUMDA HEP BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRDÜN. TANRI GÜLÜMSEYEREK CEVAP VERMIS: SEVGILI, ÇOK SEVGILI KULUM...BEN SENI ÇOK SEVDIM VE HIÇ TERK ETMEDIM. HAYAT YOLUNDAKI O ZORLU SINAV GÜNLERINDE YANI EN ACILI EN KÖTÜ ANLARINDA KUMDA HEP BIR ÇIFT AYAK IZI GÖRDÜN.

7 ATILLA ILHAN


"UPUZUN BIR KUMSAL BOYUNCA YANINDA TANRI ILE YÜRÜYORMUS. ONLAR YÜRÜRKEN TAM KARSISINDAKI GÖKYÜZÜNDEN BIR FILM SERIDI GIBI ADAMIN HAYATINDAN SAHNELER GEÇIYORMUS." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları