Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KURGU KUŞAĞI Düşünelim Çözelim Hayallerim Çizgide Saklı HATİCE AYKUT AYKUT 6/B 869.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KURGU KUŞAĞI Düşünelim Çözelim Hayallerim Çizgide Saklı HATİCE AYKUT AYKUT 6/B 869."— Sunum transkripti:

1 KURGU KUŞAĞI Düşünelim Çözelim Hayallerim Çizgide Saklı HATİCE AYKUT AYKUT 6/B 869

2 SORUN İSTEK VE MERAK ETTİKLERİM 1.Doktorların Bir Ameliyat Yaparken çok terlemesi. 2.Her Bilgiyi Bilen Kalem Olması. 3.Sadece Elinle Bir Alet Çalabilmek. 4.Bilgisayarın Gözleri Bozması. 5.Uçan Araba Yapmak. 6.Bütün İnsanların İyi Olması. 7.İnsanların Rüzgarlı Havada Eşyalarının Uçuşması.

3 ÇÖZMEK İSTEDİĞİM DÜŞÜNCEM VE DETAYLI AÇIKLAMASI  Benim Çözmek İstediğim Düşüncem Sadece Elinle  Bir Alet Çalabilmek.  Detaylı Açıklamam İse Burada demek İstediğim Yani Ellerimizle Bir Alet Çalınabiliniyor

4 ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK YAPILAN ÖNERİLER ANNEM- Kızım iyi bir çözüm fakat benden sana bir öneri sakın hata yapıyım deme BABAM- Kızım senin iyi yapacağına inanıyorum. ABLAM-Ablacığım bence saçma bir konu sen bundan vazgeç.

5 Çözüm Önerim Hepsini birleştirirsin. Hepsini birleştirirsin. BU ÖNERİYİ SEÇME GEREKÇEM BU ÖNERİYİ SEÇME GEREKÇEM Çünkü bunlar en uygunu. Çünkü bunlar en uygunu.

6 ÇÖZÜME AİT İLK ÇİZMLERİM

7 ÇÖZÜMÜNE YÖNELİK SONUÇLAR Anne Babam ve Ablamın dediklerine göre araştırma yaptım ve bunları birleştirebilirim ama gerçek olanı değil sadece benim yaptığımla birleştire bilirim.

8 SON ÇİZİMİM

9 SON HAZIRLAYAN- HAZIRLAYAN- HATİCE AYKUT HATİCE AYKUT SEVGİLERİMLE… SEVGİLERİMLE…


"KURGU KUŞAĞI Düşünelim Çözelim Hayallerim Çizgide Saklı HATİCE AYKUT AYKUT 6/B 869." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları