Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

EK-5 FORMUNDAKİ SPORCUYA ÖZGÜ BİLGİLERİN DOLU VE RESİMLİ OLARAK ÇIKARTILABİLMESİ İÇİN İZLENECEK YOL.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "EK-5 FORMUNDAKİ SPORCUYA ÖZGÜ BİLGİLERİN DOLU VE RESİMLİ OLARAK ÇIKARTILABİLMESİ İÇİN İZLENECEK YOL."— Sunum transkripti:

1 EK-5 FORMUNDAKİ SPORCUYA ÖZGÜ BİLGİLERİN DOLU VE RESİMLİ OLARAK ÇIKARTILABİLMESİ İÇİN İZLENECEK YOL

2 Okul modülünden veya sporcu sporcu listeleye tıklayalım.

3 Açılan yeni pencerede daha önce lisansı eklenmiş ve Ek-5 formu alınacak öğrencinin TC kimlik numarası girildikten sonra listele butonuna tıklayalım.

4

5 EK-5 formu yazdır Lisansı eklenmiş olan sporcuyu sporcu listeleyi tıklayarak listeledikten sonra sol butona gelerek ek-5 yazdır tıkla sporcunun fotoğrafı ve bilgileri dolu şekilde çıkacaktır. (Lisans kaydı eklenen sporcunun EK-5 FORMU dolu gözükecektir) İndirip çıktısı alınıp sağlık izin belgesi, veli izin belgesi ve okul müdürü imza mühür kısmı doldurulduktan sonra Ek-5 formunun aslının okul sporları birimine müsabakalardan önce mutlaka teslim edilmesi gerekmektedir. Bir nüshası (fotokopisi de)okulda kalmalıdır.Ek.5 Formu Teslim edilmeyen Sporcular tespit edildiğinde yarışmalarına izin verilmeyecektir. NOT:Lisan çıkarılan öğrencilere ana branşın yanı sıra Atletizm ve Satranç Yan Branş olarak seçilmeli lisanslı her öğrenciye (uygun yaş grubunda olan) Oyun kartı çıkarılmalıdır.


"EK-5 FORMUNDAKİ SPORCUYA ÖZGÜ BİLGİLERİN DOLU VE RESİMLİ OLARAK ÇIKARTILABİLMESİ İÇİN İZLENECEK YOL." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları