Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İNOVANKARA’NIN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ NASIL SAĞLANACAK? Gülnaz KARAOSMANOĞLU OSTİM Vakfı Genel Sekreteri.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İNOVANKARA’NIN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ NASIL SAĞLANACAK? Gülnaz KARAOSMANOĞLU OSTİM Vakfı Genel Sekreteri."— Sunum transkripti:

1 İNOVANKARA’NIN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ NASIL SAĞLANACAK? Gülnaz KARAOSMANOĞLU OSTİM Vakfı Genel Sekreteri

2 KURUCULAR KURULU KURUCU GENEL SEKRETERYA KURUCU GENEL SEKRETERYA DESTEKLEYİCİ KURUM VE KURULUŞLAR DESTEKLEYİCİ KURUM VE KURULUŞLAR ÇALIŞMA GRUPLARI

3

4 KURUCULAR KURULU Kurucu Çalıştaya aktif katılım gösteren, Sektörle doğrudan ilgili değer zinciri içindeki tüm kurumların temsilcilerinden oluşur. Bir çeşit genel kurul gibi çalışır. Kurucu Genel Sekreterya çalışmalarını Kurucular Kurulu’na sunarak karara çevirir. KURUCULAR KURULU Kurucu Çalıştaya aktif katılım gösteren, Sektörle doğrudan ilgili değer zinciri içindeki tüm kurumların temsilcilerinden oluşur. Bir çeşit genel kurul gibi çalışır. Kurucu Genel Sekreterya çalışmalarını Kurucular Kurulu’na sunarak karara çevirir.

5 KURUCU GENEL SEKRETERYA “6 ay içinde ‘İnova Çalıştayı’ gerçekleştirmek Platform için Yönerge, Çalışma Kurulları Esasları vb. kritik taslak dokümanları hazırlayarak, Genel Kurul’a sunmak, Çalışma Gruplarının çalışmaları için gerekli çabaları göstermek, Tanıtım ve diğer faaliyetleri gerçekleştirmek. Çalışmanın ilerleyebilmesi için ilgili fonlar için proje hazırlamak ve başvurmak 1 yıl içinde hazırlıklar tamamlanmış şekilde Genel Kurul’u gerçekleştirmek.” Üzere değer zincirine ait grupların kendi içinden seçeceği temsilcilerden oluşur. KURUCU GENEL SEKRETERYA “6 ay içinde ‘İnova Çalıştayı’ gerçekleştirmek Platform için Yönerge, Çalışma Kurulları Esasları vb. kritik taslak dokümanları hazırlayarak, Genel Kurul’a sunmak, Çalışma Gruplarının çalışmaları için gerekli çabaları göstermek, Tanıtım ve diğer faaliyetleri gerçekleştirmek. Çalışmanın ilerleyebilmesi için ilgili fonlar için proje hazırlamak ve başvurmak 1 yıl içinde hazırlıklar tamamlanmış şekilde Genel Kurul’u gerçekleştirmek.” Üzere değer zincirine ait grupların kendi içinden seçeceği temsilcilerden oluşur.

6 KURUCU GENEL SEKRETERYA 5 Nisan 2011 (yarın) tarihinde gerçekleştirilecek olan İNOVANKARA Kurucu Çalıştayı ile tarafların görüşlerine sunularak oluşturulacaktır. KURUCU GENEL SEKRETERYA 5 Nisan 2011 (yarın) tarihinde gerçekleştirilecek olan İNOVANKARA Kurucu Çalıştayı ile tarafların görüşlerine sunularak oluşturulacaktır.

7 DESTEKLEYİCİ KURUM VE KURULUŞLAR Misyonları İtibarıyla tüm sektörlere destek veren İNOVANKARA amaçlarıyla ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların temsilcileridir. Bir çeşit Danışma Kurulu niteliğinde olup gündeme göre Kurucu Genel Sekreterya çalışmalarına davet edilirler. DPT, KOSGEB,TÜBİTAK,TSE, TÜRKAK,TTGV,TPE,ABGS vb. DESTEKLEYİCİ KURUM VE KURULUŞLAR Misyonları İtibarıyla tüm sektörlere destek veren İNOVANKARA amaçlarıyla ilgili kamu ve özel kurum ve kuruluşların temsilcileridir. Bir çeşit Danışma Kurulu niteliğinde olup gündeme göre Kurucu Genel Sekreterya çalışmalarına davet edilirler. DPT, KOSGEB,TÜBİTAK,TSE, TÜRKAK,TTGV,TPE,ABGS vb.

8 İNOVANKARA İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ TAKİP ETMEK İÇİN; www.inovankara.org Genel Sekreterya Mail ve Yazışmaları Kurucular Kurulu Toplantıları Kurum Temsilcisinin Gönderileri’nden Faydalanabilirsiniz. 2. İNOVANKARA ÇALIŞTAYI’NDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE….

9


"İNOVANKARA’NIN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ NASIL SAĞLANACAK? Gülnaz KARAOSMANOĞLU OSTİM Vakfı Genel Sekreteri." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları