Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI"— Sunum transkripti:

1 TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI
İNGİLİZCE EĞİTİMİ FİYAT TEKLİFİ 19 ŞUBAT 2015

2 İçindekiler    Hedef ………………………………………………………...… 3 Eğitim Metodu ve Uygulama……………………………. 4 – 5 – 6 Pratik Uygulama ……………………………………………. 7 – 8 – 9 İngilizce Eğitim Seviyeleri ………………………………. 10 – 11 Fiyatlandırma …….……………………………………… 12 – 13 – 14

3 Hedefimiz    TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI ile EASY SPEAK School Of English’in birlikte yapacakları bu ortak çalışmanın amacı TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI üyelerine İngilizce öğretmek ve tespit edilecek olan seviyelere ulaşılmalarını kesin olarak sağlamaktır.   Katılımcıların performansları, derslere katılım oranları ve hedeflenen seviyeye uzaklıkları, Kişisel Eğitim Koçları tarafından yetkililere ve ilgili birimlere, arzu ettikleri periyodik aralıklarla bildirilecektir.

4 Eğitim Metodu   EASY SPEAK School Of English, Pearson Education tarafından geliştirilmiş olan İngilizce eğitim sisteminde, tamamen kişiye uygun tasarlanabilen yapısıyla ve pek çok farklı sistemin en iyi yönlerinden oluşan birleşimiyle, dil eğitimi gelişiminde her dönemde en son noktayı ifade etmektedir. Pearson Education, bünyesinde dünyanın en saygın ve en çok bilinen yayınevlerini bulunduran, geleneksel baskı kitap formatından elektronik ortamdaki yayınlara kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Pearson Education şemsiyesi altında birleşen saygın markalar arasında Longman, Addison-Wesley, Prentice Hall, Scott Foresman, Penguin, Allyn and Bacon and Benjamin Cummings bulunmaktadır. Eğitim alanında yaklaşık olarak 56,000 kitap ve program yayınlamakta olan Pearson Education, 40 farklı ülkede 10,000 çalışanı ile dünya çapında, en büyük ve en dinamik yayıncılık kuruluşu olarak hizmet vermektedir. Pearson Education yayınları, her gün, dünya çapında milyonlarca öğrenciye, öğretmene ve iş sahibi yetişkine kendilerini geliştirmeleri, seçtikleri alanlarda uzmanlaşmaları ve yabancı dil öğreniminde hedeflerine ulaşabilmeleri için yardımcı olmaktadır.

5 Pearson Education’ın İngilizce dil eğitimi alanında en tanınmış markası olan Longman, Türk öğretmenleri ve öğrencileri tarafından 40 yılı aşkın bir süredir yaygın olarak kullanılmaktadır. Sınıf eğitiminden bilgisayar destekli çalışmalara kadar içerdiği farklı teknoloji ve yöntemlerle başarıyı garantiler, eğitim yatırımınızın hızla geri dönüşünü sağlar. Bir dili bilmek o dili sadece yazmak, okumak ve anlamak değil, hepsinden önemlisi konuşabilmektir. Easy Speak School Of English daha ilk dersten itibaren öğrenileni pratiğe geçiren, öğrenciyi sürekli konuşmaya ve İngilizceyi edinmeye teşvik eden bir yapıya sahiptir. En üst düzeyde öğrenci katılımını sağlayan, öğretmen odaklı bir eğitim metodudur. Eğitimin uygulanışı süresince seçilen aktivite ve materyaller öğrencileri motive edici ve öğrenmelerini zevkli hale getiren aktivitelerdir. Burada hedeflenen öğrencilerin İngilizceyi akıcı ve doğru bir şekilde konuşabilmelerini sağlamaktır.

6 Eğitim Uygulanışı   Easy Speak’in yetişkinlerin İngilizce öğrenmesinde üstün kılan bazı özellikleri şöyle sıralanabilir ;  Esnek Saatler ve Randevulu Ders Sistemi Maksimum 5 kişilik uygulamalı konuşma ve değerlendirme dersleri Ders kaçırma problemi olmaması Kendi hızınızda kolay öğrenim Sınıf açılmasını beklemeden eğitime hemen başlayabilme Alanında lisans sahibi Kişisel Eğitim Koçları ile hedeften sapmadan ilerleyebilme Öğrenci eğitim takip sistemleriyle, çalışma ve ilerleme performansının her an izlenebileceği aylık kurumsal raporlama sistemi Genel Avrupa Dil Standartları’na (CEFR) uyumlu eğitim verebilme ve sertifikalandırma

7 Pratik Uygulama   Easy Speak School Of English İngilizce Eğitim sistemi yedi ana bölümden oluşmaktadır: (1) Multimedya ve yazılı alıştırmalardan oluşan laboratuar dersleri ve kişisel hazırlık süreci (2) 1- 5 kişilik sınıflarda yabancı öğretmenlerle her ünite sonunda kişinin ünitedeki yetkinliğinin öğretmen tarafından ölçümünün yapıldığı zorunlu uygulama ve değerlendirme dersi (3) Maksimum 8 kişilik sınıflarda ünite öncesi uygulama dersine hazırlık dersi niteliğinde girilmesi zorunlu aktivite dersleri (4) Maksimum 12 kişiden oluşan, konuşmadaki akıcılığı arttırmaya yönelik konuşma dersleri (5) Sosyal ortamlar içerisinde rahat konuşmayı ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirecek sosyal aktivite dersleri (Okuma ve yazma kulüpleri)

8 Ders Gün ve Saatleri (Easy Speak Merkez)
(6) Öğrencilerin merkezdeki Audio sınıflarda İş İngilizcesi ve movie club dersleri (7) Merkez içi ve dışında katılımcıların İngilizce odaklı birçok değişik etkinliğe katıldığı outdoor dersleri Eğitim materyalleri, Pearson Education tarafından özel olarak hazırlanmış olup, muhtelif kitaplardan multimedya ürünlerine kadar uzanmaktadır.    Ders Gün ve Saatleri (Easy Speak Merkez) Merkezimiz, hafta içi Pazartesi-Cuma 10:00 ile 21:30 ve hafta sonu 10:00 ile 18:00 saatleri arasında olmak üzere haftanın yedi günü eğitim vermektedir. Öğrencilerimiz kendi programlarına uygun saatlerde gelip arzu ettikleri kadar eğitim alabilmektedir, daha önceden belirlenmiş sabit programlara uymak zorunda değildirler. Bu, özellikle çalışanlar için önemli bir avantajdır. Tüm derslerimizde öğrencilerimizin kendilerine uygun saatler için önceden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

9

10 İngilizce Eğitim Seviyeleri
Easy Speak School Of English olarak İngilizce Eğitiminde; Genel İngilizce 5 Seviye, Uzmanlık İngilizcesi 2 seviyeden oluşmaktadır.   Başlangıç (A1): Günlük basit iletişim ihtiyaçlarının karşılanabileceği düzey. Temel (A1+): Temel yapıları kullanarak iletişim kurulabilecek düzey. Orta (A2): Kısa formlar ve kendi alanı ile ilgili konularda bilgilendirebileceği düzey. Orta-İleri (B1): Uygun kurallarla belirgin konularda düşüncelerini ve bilgilerini aktarabileceği düzey. İleri (B2):Alanındaki teknik konular dahil soyut ve somut konularda karmaşık iletişim düşüncelerini anlayıp, uygulayabileceği düzey. Üst Düzey (C1): Karmaşık yönergeleri, çeşitli akademik ve iş prezantasyonu konularında dili kullanabileceği düzey.  Uzmanlık (Business): Çeşitli konularda hazırlanmış İş İngilizcesi üzerine akıcı ve spontane bir şekilde konuşmayı amaçlayan düzey.

11

12 KURUMSAL REFERANSLARIMIZ
-MESSER ALİGAZ SANAYİ GAZLARI A.Ş. -İZGAZ GDF-SUEZ -HALDIZ GRUP -LİNDE GAZ A.Ş. -ADALET BAKANLIĞI SAVCI VE HAKİMLER İNGİLİZCE EĞİTİMİ -FAURECIA EMISSINONS CONTROL SYSTEMS -ALTINTEL LİMAN VE TERMİNAL İŞLETMELERİ A.Ş. -AXALTA COATING SYSTEMS -ERDEM HOLDİNG -CEM BIALETTI -SGK ÜST YÖNETİMİ -BOSCH REXROTH OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET A.Ş. -BEKAERT ÇELİK KORD A.Ş. -ROBATECH A.Ş. -TÜRK HAVA KURUMU ( KOCAELİ) -LEAR CORP. -FİL FİLTRE -ROMATEM HASTANESİ (İZMİT) -SNOP METAL -AYZER DÖKÜM SANAYİ -BOWLİNGO -AKADEMİ HASTANESİ -DERİNCE DEVLET HASTANESİ -KÖRFEZ TİCARET ODASI -KAMU-SEN

13 TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI ÖZEL FİYAT LİSTEMİZ
SEVİYE 1-15 Kişi 15-30 Kişi 1 SEVİYE (Max 4 Ay) 1.210,00 ₺ 1.100,00 ₺ 2 SEVİYE (Max 8 Ay) 2.035,00 ₺ 1.850,00 ₺ 3 SEVİYE (Max 12 Ay) 2.475,00 ₺ 2.250,00 ₺ 4 SEVİYE (Max 16 Ay) 2.888,00 ₺ 2.625,00 ₺ 5 SEVİYE (Max 20 Ay) 3.350,00 ₺ 3.045,00 ₺ 6 SEVİYE (Max 24 Ay) 3.812,00 ₺ 3.465,00 ₺ 7 SEVİYE (Max 28 Ay) 4.290,00 ₺ 3.900,00 ₺

14 Pearson Education Eğitim Seti
10 kişi In company (60 Saat Eğitim) 10 adet Pearson Education Eğitim Seti Toplam 9.800 TL+KDV 1200 TL+KDV TL+ KDV

15 Easy Way To Speak English
Kardelen ATAMER Education Consultant 0(262)


"TEB 31.BÖLGE KOCAELİ ECZACI ODASI" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları