Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

1.Yaş, kilo ve boy dahil tüm işe yaramaz rakamları unut. Bırakın bunlara doktorlar üzülsün. Onlara bunun için para ödemiyor musun?

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "1.Yaş, kilo ve boy dahil tüm işe yaramaz rakamları unut. Bırakın bunlara doktorlar üzülsün. Onlara bunun için para ödemiyor musun?"— Sunum transkripti:

1

2

3 1.Yaş, kilo ve boy dahil tüm işe yaramaz rakamları unut. Bırakın bunlara doktorlar üzülsün. Onlara bunun için para ödemiyor musun?

4 2. Sadece güler yüzlü arkadaşlarınla kal. Dırdır ve yakınmalar moralini düşürür. (eğer böyle biri isen bu durumu unutma!)

5 3. Öğrenmeyi sürdür: Bilgisayarlar, otomobiller, hakkında, bahçecilik hatta her ne konuda olursa olsun daha çok şeyler öğren. Asla beynin tembel kalmasına izin verme. “Tembel bir zihin şeytanın atölyesidir."Ve şeytanın adı Alzheimer‘dir!

6 4. Basit şeylerden keyif al.

7 5. Sık sık kahkaha at, yüksek sesle ve uzun uzun, nefesin tükenene kadar.Ve seni güldüren bir arkadaşın var ise onunla daha çok zaman geçir.

8 6. Gözyaşları aktığında : Üzül, dayan ve çekip git. Tum yaşamında seninle olan sadece bir kişi vardır; o da kendin. YAŞA! canlı olduğun sürece !

9 7. Etrafını sevdiklerinle kuşat:Ailen, ev hayvan- ları, hatıralar, müzik, bitkiler, hobiler ve da- ha ne varsa…Eviniz sizin sığınağınızdır.

10 8.Sağlığına şefkat göster:Eğer sağlığın iyi ise,onu koru, eğer düzen- siz ise geliştir, eğer daha da kötü ise onun için elin- den ne geliyorsa onu yap.

11 9.Sorumluluk ile seyahat etme.Şehre seyahat et, hatta yakın bir köye ve- ya bir yabancı ülkeye fa- kat sorumlulukla değil.

12 10.Her fırsatta İnsan- lara onları sevdiğini söyle.

13 Ve eğer bunu en az 4 kişiye göndermez- sen kimin umurunda…Fakat sen yine de bunları birileri ile paylaş. Her şey Gönlünüzce Olsun Mustafa YAMAN Ve eğer bunu en az 4 kişiye göndermez- sen kimin umurunda…Fakat sen yine de bunları birileri ile paylaş. Her şey Gönlünüzce Olsun Mustafa YAMAN


"1.Yaş, kilo ve boy dahil tüm işe yaramaz rakamları unut. Bırakın bunlara doktorlar üzülsün. Onlara bunun için para ödemiyor musun?" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları