Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

CANLILAR DÜNYASINI GEZELİM TANIYALIM Ünite Ürün Dosyası Sunumu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "CANLILAR DÜNYASINI GEZELİM TANIYALIM Ünite Ürün Dosyası Sunumu."— Sunum transkripti:

1 CANLILAR DÜNYASINI GEZELİM TANIYALIM Ünite Ürün Dosyası Sunumu

2 ÜNİTE ÖZETİ HAYVANLARI SINIFLANDIRIP, OMURGALI VE OMURGASIZ HAYVANLARI TANIMA. OMURGALI HAYVAN : Vücudunda omurga bulunan hayvanlara omurgalı hayvan denir. OMURGASIZ HAYVAN :Vücudunda omurga bulunmayan hayvanlara omurgasız hayvan denir.

3 PROJE HEDEFLERİM Öğrencilerin fen dersine daha fazla ilgi duymalarını sağlamak. Kendimi teknoloji alanında geliştirip bunu öğrencilerime aktarmak. Diğer öğretmenlerle bilgi alışverişinde bulunmak.

4 BİR HAYVANIN İSKELETİNİ YAPMAK Bu proje ö ğ rencilerim 21. Y ü zyıl Becerileri geli ş tirmesine a ş a ğ ıdaki yollarla yardımcı olacak: Akranlarla işbirliği Omurgalı hayvanlara ilişkin verileri analiz etmek ve Ünite Sorularını cevaplamaya yönlik sonuçlar çıkarmak Proje hakkında sorunları çözmek ve kararlar almak Bülten aracılığıyla başkalarıyla iletişim kurmak

5 Geribildirim istedi ğ im konular İş birli ğ i yapabilece ğ im farklı iklim ö zellikleri olan bir ba ş ka ö ğ retmen arkada ş ve ö ğ rencileri Ö ğ rencilerin kendi ö ğ renme s ü re ç leri konusunda daha fazla sorumluluk almalarını sa ğ lamanın yolları

6 ÖĞRETİM PROGRAMI TASARIM SORULARI Temel Soru Hayvanların sınıflandırılmadığını düşünün.Nasıl bir durum ortaya çıkardı? Ünite SorularıHayvanlar benden nasıl farklıdır? İçerik SorularıOmurgalı hayvan nedir? Örnekler veriniz.Omurgalı hayvanlarla ilgili bir kavram haritası oluşturunuz. Omurgasız hayvanlara örnekler veriniz.


"CANLILAR DÜNYASINI GEZELİM TANIYALIM Ünite Ürün Dosyası Sunumu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları