Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Yusuf Özcan 3/A DÜZGÜN KONUŞ, İYİ DİNLE AYDINLIKEVLER İLKÖĞRETİM OKULU 3/G SINIFI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Yusuf Özcan 3/A DÜZGÜN KONUŞ, İYİ DİNLE AYDINLIKEVLER İLKÖĞRETİM OKULU 3/G SINIFI."— Sunum transkripti:

1

2 Yusuf Özcan 3/A DÜZGÜN KONUŞ, İYİ DİNLE AYDINLIKEVLER İLKÖĞRETİM OKULU 3/G SINIFI

3 ÖN HAZIRLIK SİZ KONUŞURKEN ARKADAŞINIZIN; SÖZÜNÜZÜ KESMESİ KİTAP OKUMASI OFLAYIP,PUFLAMASI SİZİ SÜREKLİ ELEŞTİRMESİ KALKIP OTURMASI HOŞUNUZA GİDER Mİ?

4 Yusuf Özcan 3/A Öğretmeninle ve arkadaşlarınla iletişim kurarken nelere dikkat ediyorsun? Düzgün konuşurum. İyi dinlerim. Eğer iyi dinlemez isem.................. anlamam. Anlayamaz isem.................. yanılırım. SÜREÇ

5 Yusuf Özcan 3/A DİKKATLİ DİNLEMEDİĞİNİZDE NE OLUR? ÖĞRETMENİNİZ SİZE BİR YÖNERGE VERDİ. AİLENİZ SİZİNLE NERDE VE NE ZAMAN BULUŞACAĞINI SÖYLÜYOR. BİRİLERİ SİZE YENİ BİR BECERİ ÖĞRETİYOR. SÜREÇ

6 İYİ KONUŞABİLMEK VE İYİ DİNLEYEBİLMEK İÇİN UYULACAK KURALLAR VARDIR

7 Yusuf özcan 3/A SEN KONŞURKEN ARKADAŞININ SENİ İYİ DİNLEDİĞİNİ HANGİ DAVRANIŞLARINDAN ANLARSIN? SÜREÇ

8

9

10

11 ÇALIŞMA KİTABI Çocuklara okulda aşı yaptıklarını anlatmak istiyor. Anlatırken zorluk çekiyor. Konuşmasını anlamadığı için kızıyor. Karagöz’ün Hacivat’ı iyi dinlemediğinden tam olarak iletişim kuramıyorlar. Evet düştüm. Başımdan geçen bir olayı arkadaşıma anlatmaya çalışıyorum. Fakat onun gözü televizyonda olduğu için tam olarak iletişim kuramadım.


"Yusuf Özcan 3/A DÜZGÜN KONUŞ, İYİ DİNLE AYDINLIKEVLER İLKÖĞRETİM OKULU 3/G SINIFI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları