Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

LOKASYON Tekstilkent Ticaret Merkezi TEM otoyolu kenarında, İstanbul Esenler bölgesinde 330.000 m2 lik bir arazi üzerine kurulmuştur. Tekstilkent İstanbul’a.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "LOKASYON Tekstilkent Ticaret Merkezi TEM otoyolu kenarında, İstanbul Esenler bölgesinde 330.000 m2 lik bir arazi üzerine kurulmuştur. Tekstilkent İstanbul’a."— Sunum transkripti:

1

2 LOKASYON Tekstilkent Ticaret Merkezi TEM otoyolu kenarında, İstanbul Esenler bölgesinde 330.000 m2 lik bir arazi üzerine kurulmuştur. Tekstilkent İstanbul’a inişlerde uçaktan dikkat çekici bir şekilde farkedilmektedir. Tekstilkent Atatürk Havaalanına 14 km, şehir merkezine 16 km. dir. Tekstilkent, İstanbul’un yoğun trafiğinden uzakta olup, TEM’den direk giriş ve çıkışı vardır.

3

4 TEKSTİLKENT KOZA PLAZA Tekstilkent Koza Plaza binalarının inşaatı, Garanti Koza İnşaat tarafından 2005 yılında tamamlanmıştır. Plaza binaları her biri 36 kattan oluşan iki kuleden oluşmaktadır.

5 TEKSTİLKENT TİCARET MERKEZİ DEPOLAR Tekstilkent Koza Plazada bulunan firmalar Tekstilkent Ticaret Merkezinde 70 m2 ile 180 m2 aralığında değişen çok uygun fiyatlara depo kiralama olanağına sahiptir.

6 Koza Plaza 2005 yılında TEM otoyolu üzerinde Esenler bölgesinde, Tekstilkent Ticaret Merkezinin yanında faaliyetine başlamıştır. Şu anda profesyonel bir yönetim şirketi tarafından yönetilmektedir. Plazada şu anda %85 olan doluluk oranı her geçen yıl artmakta, bu da plazadaki ofis fiyatlarına yansımaktadır. Hala tam doluluk oranına ulaşmamış olan plazada cazip yatırım fırsatları yatırımcıları beklemektedir. TEKSTİLKENT KOZA PLAZA

7 Plazanın tam önünde yer alan otobüs ve minibüs duraklarıyla şehir merkezine ulaşım son derece kolaydır. Anadolu yakası da dahil İstanbul'un çeşitli semtlerine plaza yönetimi tarafından sağlanan personel servisi hizmeti mevcuttur. 2016 yılı sonunda tamamlanması planlanan Beşiktaş- Mahmutbey metro hattının Tekstilkent durağı çalışmaları başlamıştır.

8 Koza Plaza, havalimanına yakınlığı, rahat araç giriş çıkışı, otopark alanları, plaza içerisindeki çeşitli restorant, kafe, fast food katı, eczane, kuru temizleme, kırtasiye, kuaför gibi ofis çalışanlarının ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayabilecekleri mağazalarıyla modern bir iş merkezinden beklenen tüm özelliklere sahiptir. KOZA PLAZA ALIŞVERİŞ & YEMEK ALANLARI

9 TEKSTİLKENT KOZA PLAZADA OFİSLER Plazada her kat, her biri brüt 352 m2, net 260 m2 olan 4 ofisten oluşmaktadır. Her bir bağımsız bölümün içinde banyosu ve mutfağı mevcuttur. Bir katta bulunan yarım kat brüt 704, net 520 m2 den, bir tam kat brüt 1408 m2, net 1120 m2 den oluşmaktadır.

10 Ofislerin klima sistemleri kurulmuştur. Ofislere yapılacak ekstra yatırım ofislerin kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre, tabana kurulacak elektrik sistemi ve zevklerine göre yaptıracakları dekorasyon ve bölmelerden ibarettir. TEKSTİLKENT KOZA PLAZADA OFİSLER

11 KOZA PLAZADA DEKORASYONLU OFİSLER…

12


"LOKASYON Tekstilkent Ticaret Merkezi TEM otoyolu kenarında, İstanbul Esenler bölgesinde 330.000 m2 lik bir arazi üzerine kurulmuştur. Tekstilkent İstanbul’a." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları