Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

21.Yüzyılın etkileşimli Futbol eğlence programı !

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "21.Yüzyılın etkileşimli Futbol eğlence programı !"— Sunum transkripti:

1 21.Yüzyılın etkileşimli Futbol eğlence programı !

2 Kick-Point nedir? Kick-Point, ileri Teknolojiyi
futbol ile buluşturan elektronik bir futbol kalesidir. 21.Yüzyılın en mükemmel etkileşimli spor etkinliği ürünüdür. Hedefe vurma, hız ve futbol zevki Kick-Point’u öne çıkaran en temel özellikleridir.

3 Nasıl oynanır? 1 Monitör oyuncuya ve seyirciye kalede vurulacak
alanları gösterir. Vurulacak görseller sayılardan, resimlerden veya logolardan oluşabilir. Görseller, isabetli bir vuruştan sonra kapatılır, açılır, yakınlaştırılır veya bilmece sorusu ile donatılır. 2 Oyuncu monitör’de vuruş hedefini belirler, sonra hedef görseli gerçek kalede vurmaya çalışır. Akabinde atılan şut, seyirciler ve oyuncu tarafından ekranda tekrar izlenir. 3 Kale direklerinde yerleşik bulunan algılayıcılar, topun kaleye tam isabet noktasını tespit eder. Algılayıcılar, şut hızının yanı sıra, sayı ile puanlama yapılan şut isabet noktasını da belirler. Her iki değer de bir birleriyle kombine edilebilir. 4 Tasdikli başarı! Her oyuncuya, kendi şutunun isabetini ve hızını belirten bir katılım belgesi verilir. Bu belge üzerinde sponsor veya reklam bilgileri yer alabilir!

4 Oyun çeşitleri! Elektronik Kick-Point futbol kaleleri ile çok çeşit
oyun seçenekleri mümkün. Puan vurma, resim vurma, bilmeceli veya bilmecesiz kombinasyonlar. Mevcut Kick-Point oyun veri bankasından seçim yapılabileceği gibi, kendi oyununuzu da oluşturabilirsiniz. Özel ses efektleri ekleyerek, gerçek stadyum havasında zevkli bir oyun, eğlence ve yarışma etkinliği sağlar. Oyun, eğlence, spor veya yarış, içeride veya dışarıda, Kick-Point fun&football.

5 Kale ebat ve çeşitleri! Kick-Point futbol eğlence zevki sadece 5x2 m futbol kalesi ile değil, dar alanlara sahip etkinliklerde 3x2 m veya 1,8x1,2 m kalelerle de yaşatılabilir. Böylece 3x6 m büyüklüğünde bir alanda dahi futbol etkinliği yapılır. Çevre şartlarınızı Kick-Point’e değil, Kick-Point’u çevrenizin şartlarına uyarlayın. İçeride veya dışarıda, farklı ebatta Kick-Point futbol kaleleri ile her türlü etkinliğe Kick-Point futbol zevkini yaşatın! Kick-Point elektronik futbol kaleleri, iç mekanlarda isteğe bağlı farklı projelerde sabit kullanılabileceği gibi, her türlü dış mekan etkinliklerine de mobil olarak kolayca taşınabilir.

6 Reklam & Sponsorluk

7 Bilgi 0(216)


"21.Yüzyılın etkileşimli Futbol eğlence programı !" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları