Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TAKUNYALI HIRSIZLAR BİRBİRLERİNİ ELE VERDİLER DE ZATEN BİLDİKLERİMİZ ORTALIĞA SAÇILDI. BU İKTİDARIN FİLMİ YAPILSA “ÇOK ABARTMIŞLAR BU KADARI İMKANSIZ”

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TAKUNYALI HIRSIZLAR BİRBİRLERİNİ ELE VERDİLER DE ZATEN BİLDİKLERİMİZ ORTALIĞA SAÇILDI. BU İKTİDARIN FİLMİ YAPILSA “ÇOK ABARTMIŞLAR BU KADARI İMKANSIZ”"— Sunum transkripti:

1 TAKUNYALI HIRSIZLAR BİRBİRLERİNİ ELE VERDİLER DE ZATEN BİLDİKLERİMİZ ORTALIĞA SAÇILDI. BU İKTİDARIN FİLMİ YAPILSA “ÇOK ABARTMIŞLAR BU KADARI İMKANSIZ” DENİRDİ SANIRIM. GELENİN GİDENİ ARATTIRDIĞI ÇOK HIRSIZ İKTİDARLAR GÖRDÜK AMA BÖYLESİNE İNSAFSIZ, ARSIZ VE YÜZSÜZLERİNİ GÖRMEMİŞTİK.

2 “BİZİM ALLAHIMIZ VAR” DİYEN TAYYİP PARA VE GÜCÜN SARHOŞLUĞU RAKI SARHOŞLUĞUNA BENZEMEZ. 11 YIL OLDU AYILAMIYORSUN. OPERASYONUN SAHİPLERİNİ ARIYORMUŞ GİBİ YAPARAK KAFA KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORSUN BOŞUNA UĞRAŞMA SEN VE SENİ KULANARAK KUTU KUTU PARA ÇALAN MÜRİTLERİNİN İŞİ BİTTİ GEMİCİKLERİN DE SENİ KURTARAMAZ ARTIK.

3 YENİ ADRESİNİZ: DİNDARLAR ÇIKMAZI, HIRSIZ SOK. AYAKKABI KUTUSU APT. NO 13 SİLİVRİ Güneş

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25


"TAKUNYALI HIRSIZLAR BİRBİRLERİNİ ELE VERDİLER DE ZATEN BİLDİKLERİMİZ ORTALIĞA SAÇILDI. BU İKTİDARIN FİLMİ YAPILSA “ÇOK ABARTMIŞLAR BU KADARI İMKANSIZ”" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları