Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MİCROSOFT WORD 2003. MİCROSOFT WORD HAKKINDA  Bilgisayarda microsoft word programıyla dökümanlar oluşturulabilir.  Örneğin;Word’ü kullanarak mektuplarda,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MİCROSOFT WORD 2003. MİCROSOFT WORD HAKKINDA  Bilgisayarda microsoft word programıyla dökümanlar oluşturulabilir.  Örneğin;Word’ü kullanarak mektuplarda,"— Sunum transkripti:

1 MİCROSOFT WORD 2003

2 MİCROSOFT WORD HAKKINDA  Bilgisayarda microsoft word programıyla dökümanlar oluşturulabilir.  Örneğin;Word’ü kullanarak mektuplarda, raporlarda, Web sayfalarında veya e-posta iletilerinizde metin ve grafik oluşturulup ve düzenlenebilir.

3 MİCROSOFT WORD 2003 GRAFİK ARAYÜZÜ

4

5 MİCROSOFT WORD 2003 MENÜLERİ

6 Dosya Menüsü  Yeni bir belge açılabilir.  Açılan belge kaydedilebilir.  Belge web sayfası olarak kaydedilebilir.  Yazıcıdan belge çıkarılacağı zaman belgenin nasıl görüleceğine bakmak için baskı ön izleme açılıp belgenin boyutları da ayarlanabilir.

7

8 Düzen Menüsü  Bir metni yada sözcüğü kesebilir kestiğimiz sözcüğü kopyalayabilir ve istediğimiz yere yapıştır yapabiliriz.  Bir belgenin içerisindeki yazılı olan sözcüğü arattırabiliriz.

9

10 Görünüm Menüsü  Menülerdeki İstediğimiz seçeneklerin kısa yollarını araç çubuğuna koyabiliriz.  Cetveller yardımıyla yazıyı istediğimiz yerden yazmaya başlayabiliriz  Belgeye Alt bilgi ve üst bilgi ekleyebiliriz.  Belgeyi tam ekran gösterebiliriz.

11

12 Ekle Menüsü  Sayfaları numaralandırabiliriz.  Belgeye tarih ve saat eklenebilir.  Metin kutusu ve resim eklenebilir.  İstediğimiz kelimeye köprü verebiliriz.  Ayrıca film ve sesler de eklenebilir.

13

14 Biçim Menüsü  Yazı tipi değiştirilebilir ve yazı stili belirlenebilir.  Sütunlar eklenebilir.  Çerçeve eklenebilir.  İstediğimiz metni seçip, harfleri istediğimiz şekilde büyük küçük olarak değiştirebiliriz.

15


"MİCROSOFT WORD 2003. MİCROSOFT WORD HAKKINDA  Bilgisayarda microsoft word programıyla dökümanlar oluşturulabilir.  Örneğin;Word’ü kullanarak mektuplarda," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları