Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Farkındalık yaratmak, Engellilerin topluluğa katılımını sağlamak, Sanatsal çalışmalar yapmak, Sportif aktiviteler düzenlemek, Motivasyon.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Farkındalık yaratmak, Engellilerin topluluğa katılımını sağlamak, Sanatsal çalışmalar yapmak, Sportif aktiviteler düzenlemek, Motivasyon."— Sunum transkripti:

1

2 Farkındalık yaratmak, Engellilerin topluluğa katılımını sağlamak, Sanatsal çalışmalar yapmak, Sportif aktiviteler düzenlemek, Motivasyon.

3 Engellilik ; “Normal bir kişinin kişisel ya da sosyal yaşantısında kendi kendisine yapması gereken işleri, bedensel veya ruhsal yeteneklerindeki doğuştan ya da sonradan olma herhangi bir noksanlık sonucu yapamayanlar.” olarak tanımlanabilir.

4

5 Yemekhane

6

7

8

9

10

11

12 Amaçlarımızdan biri de üniversitede engelli arkadaşlarımızı sanatsal faaliyetlerle bir araya getirip onları daha sosyal kılmaktır. Bunun uygulamasını da ilk etkinliğimiz olan Bilal GÖREGEN ile müzikli söyleşimizde gerçekleştirdik.

13

14 Dünyada engellilerin engelsiz olduğunu gösteren ikinci bir alanda sporda mucizeyi başarmalarıdır.

15

16

17

18

19

20 Engelli Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Engelli Öğrenci Birimiyle birlikte çalışıp engelli arkadaşlarımızla piknik, gezi gibi etkinlikler düzenleyip onların sosyal yaşama katılımını arttırıp, moral motivasyonlarını yükseltmeyi amaçlamaktayız.

21 İşaret dili, Kitap edit etme, Safiye SOYMAN, Faik ÖZTÜRK, Metin ŞENTÜRK, Şafak PAVEY

22


"Farkındalık yaratmak, Engellilerin topluluğa katılımını sağlamak, Sanatsal çalışmalar yapmak, Sportif aktiviteler düzenlemek, Motivasyon." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları