Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Çekici kişiliği vardır. Utangaç ve tutucudur. Esrarengizdir. Cömert ve sempatiktir. Rahatına düşkündür. Duyarlıdır. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Çekici kişiliği vardır. Utangaç ve tutucudur. Esrarengizdir. Cömert ve sempatiktir. Rahatına düşkündür. Duyarlıdır. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez."— Sunum transkripti:

1

2 Çekici kişiliği vardır. Utangaç ve tutucudur. Esrarengizdir. Cömert ve sempatiktir. Rahatına düşkündür. Duyarlıdır. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez. Güvenilirdir. Nezakete önem verir. İyi bir gözlemcidir. İntikamcıdır. Seyahat etmeyi sever. Dikkat çekmeyi sever. Dekorasyona meraklıdır. Tempolu müzikleri sever. Çok değişkendir.

3 Aktif ve enerji doludur. Çabuk karar verip çabuk pişman olur. Şefkatlidir. Mantığını dinler. Diplomatiktir. İnsanları teselli etmeyi sever. Dostlarının sorunlarıyla yakından ilgilenir. Cesurdur. Maceraperesttir. Sevgisini ve ilgisini belli eder. Hafızası güçlüdür. Baş ve göğüs hastalıklarına eğilimlidir..

4 Sert yapılıdır. Kolay sinirlenir. Kolay ilgi çeker. Fiziksel güzelliğe önem verir. Motivasyona ihtiyacı yoktur. Sistematik çalışır. Hayal kurmayı sever. İleri görüşlüdür. Kolay sakinleştirilir. Anlayışlıdır. Kulak ve boyun bölgesi hassastır. Edebiyat ve sanatla ilgilidir. Evde oturmayı sevmez. Çocukları pek sevmez.

5 Aynı anda birden fazla şey düşünür. Nazik ve tatlı dillidir. Hassastır. Kararsızdır. Komik ve eğlencelidir. Konuşkandır. Kolay arkadaş edinir. Kolay incinir. Gribe yatkın bünyesi vardır. Çok inatcıdır.

6 İyi bir sırdaştır. Anlaşılması güç biridir. Aşırı gururludur. Başkalarının düşüncelerine aşırı önem verir. Sokulgandır. Kin tutmaz. Sempatiktir. Yanlız olmayı sever. Kolay öğrenir. Arkadaş sıkıntısı çekmez. Mide sorunları olabilir. Zor ikna olur.

7 Şakalaşmayı sever. Duyarlı ve ilgilidir. Korkusuzdur. Liderlik özellikleri vardır. Ruhbilimle ilgilenir. Kolay provoke edilir. Dikkatli ve tedbirlidir. Bağımsızlığına düşkündür. Yol göstermeyi sever. Romantiktir.

8 İyi bir konuşmacıdır. Sadık ve güvenilirdir. Detaylarla uğraşır. Sorumluluk almayı sever. Bilgi ve kültüre önem verir. İnsanların hatalarını yüzüne vurmayı sever. Spor ve seyahati sever. İlişkilerinde seçicidir. Hislerini kendine saklar.

9 Herkesle sohbet etmeyi sever. İlgi odağı olmak ister. Yalancılığı yapmacıklığı sevmez. Arkadaşlarına çok önem verir. Çabuk kırılıp çabuk toparlanır. Bencildir. Kendiliğinden yardım teklif etmez. Başkalarının düşüncelerine önem verir. Duygusaldır. Kendine kolay güvenmez. Etrafından çabuk etkilenir.

10 Eğlenceli kişiliği vardır. İnsanları kolay etkiler. Çalışkan ve sorumluluk sahibidir. Kontrolu ele almayı sever. Enerjik ve çevresini motive eden biridir. İyi bir liderdir. İçten ve yardım severdir. Adil davranır. Sürprizleri sever. Hataları affetmez. İradesi güçlüdür. Derin duygularla sever. Herkesi olduğu gibi kabul eder. Sır saklamayı bilir.

11 Sadık ve cömerttir. Sabırsızdır. Birlikte vakit geçirmesi eğlenceli kişiliktir. Azimlidir. Sosyal yönü kuvvetlidir. Dostlarını kendinden fazla düşünür. Kızgınlığı uzun sürmez. Sevildiğini hissetmek ister. Espri anlayışı gelişmistir.

12 Hırslı ve ciddi bir kişiliği vardır. Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever. Akıllı ve planlı programlıdır, zor heyecanlanır Çok çalışır ve üretkendir, çok eleştirir. Duyarlı ve derin hisleri olan biridir. İnsanı nasıl mutlu edeceğini bilir. Aşırı dikkatlidir, bünyesi kuvvetlidir. Romantiktir ama aşkını ifade etmekte zorlanır. Çocukları sever, evcil ve sadık bir eş olur. Kolayca kıskanır, sosyal yönden zayıftır.

13 Somut şeylere önem verir. Değişkendir. Sessiz utangaç ve ağırkanlıdır. Kendine güveni pek yoktur. Dürüsttür, özgürlüğüne düşkündür. Bazen saldırganlaşır. Kesin olmayan işlerden hoşlanmaz. İnatcıdır. Hayallerinin peşinden gider. Batıl inançlara eğilimlidir.

14


"Çekici kişiliği vardır. Utangaç ve tutucudur. Esrarengizdir. Cömert ve sempatiktir. Rahatına düşkündür. Duyarlıdır. Hizmet etmekten zevk alır. Kolay sinirlenmez." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları