Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SIP PLATFORMU www.merlinyazilim.com.tr.  Genel Özellikleri  SIP (Session Initiation Protocol) tabanlı IVR (Interactive Voice Response) platformudur.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SIP PLATFORMU www.merlinyazilim.com.tr.  Genel Özellikleri  SIP (Session Initiation Protocol) tabanlı IVR (Interactive Voice Response) platformudur."— Sunum transkripti:

1 SIP PLATFORMU

2  Genel Özellikleri  SIP (Session Initiation Protocol) tabanlı IVR (Interactive Voice Response) platformudur.  Platform SIP IP-Telephony protokolü ile çalışır ve tüm SIP tabanlı softphone, donanım, wifi phones, ATA (Analog Telephony Adapters) ve diğer voip tabanlı sip cihazlardan çağrı alabilir ve çağrı gönderebilir.  Özellikle Microsoft Windows işletim sistemi platformu için tasarlanmıştır. Ve Windows işletim sistemlerinde Windows XP, Windows 2000, Windows 2003, Vista, Windows 7 ve Windows 2008'de çalışmaktadır.  Multi-core işlemci/CPU (core2duo, dual core, quad core, hex core) ile çalışabilmektedir.  GSM6.10, iLBC, G711u-Law, G711a-Law ve G729 Codecleri ile çalışmaktadır.  Yapılan tüm ses trafiğine ait detaylar MSSQL veri tabanında saklamaktadır.  NAT/firewall dostu bir sistemdir.  InBand, RTP based (RFC 2833) ve SIP based (INFO) DTMF tonlarını algılar.

3  Gelişmiş IVR Özellikleri Örnek; Satış için 1’i Teknik için 2’yi Muhasebe için 3’ü Operatöre bağlanmak için 0’ı tuşlayınız  Sürükle bırak nesnelerle senaryolarınızı hazırlayabilirsiniz.

4  Gelişmiş IVR Özellikleri Örnek; İstediğiniz zaman aralığında istediğiniz anons veya senaryo akışları oluşturabilirsiniz. Örnek; Müşterinin tuşladığı 4 basamaklı müşteri numarasını «TUSLANAN» isminde bir değişkene atıyoruz. Olmayan değişkenler otomatik oluşturulur.

5  Gelişmiş IVR Özellikleri Örnek; Değerli müşterimiz, toplam borcunuz 125 TL son ödeme tarihiniz Teyit için lütfen 4 basamaklı teyit numaranızı giriniz. Örnek; Müşteri sistemi arar, müşteri numarası ve şifresini girer. Merlin IVR web service veya Database bağlantısı yapar. Bilgiler doğru ise arrayan kişiye borç bilgisi okur. Bilgiler yanlış ise yanlış giriş yaptığı bilgisini verir.

6  Entegrasyon Yapılmış Ve Test Edilmiş Sistemler  Microsoft Lync  Cisco Contact Center  AudioCodec  Alcatel OXO  Alcatel OXE


"SIP PLATFORMU www.merlinyazilim.com.tr.  Genel Özellikleri  SIP (Session Initiation Protocol) tabanlı IVR (Interactive Voice Response) platformudur." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları