Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HAYATIN HER ANINDA BİR MATEMATİK / MANTIK GİZLİDİR…… BİLSEK TE…. BİLMESEK TE…..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HAYATIN HER ANINDA BİR MATEMATİK / MANTIK GİZLİDİR…… BİLSEK TE…. BİLMESEK TE….."— Sunum transkripti:

1 HAYATIN HER ANINDA BİR MATEMATİK / MANTIK GİZLİDİR…… BİLSEK TE…. BİLMESEK TE…..

2 OFİS ARİTMETİĞİ AKILLI PATRON + AKILLI ELEMAN = KÂR AKILLI PATRON + APTAL ELEMAN = ÜRETİM APTAL PATRON + AKILLI ELEMAN = TERFÎ APTAL PATRON + APTAL ELEMAN = FAZLA MESAİ

3 AŞK ARİTMETİĞİ AKILLI ADAM + AKILLI KADIN = AŞK AKILLI ADAM + APTAL KADIN = İLİŞKİ APTAL ADAM + AKILLI KADIN = EVLİLİK APTAL ADAM + APTAL KADIN = HAMİLELİK

4 ALIŞVERİŞ ARİTMETİĞİ Bir erkek kendisine gerekli ürünü almak için, 1 TL’lık ürüne 2 TL öder. Bir kadın kendisine gerekmeyen ürünü almak için, 2 TL’lik ürüne 1 TL öder…

5 EVRENSEL GEÇERLİ YASALAR 1. Bir kadının gelecek endişesi evlenene kadar sürer…. Bir erkeğin gelecek endişesi evlenince başlar….

6 EVRENSEL GEÇERLİ YASALAR 2. Başarılı bir erkek, eşinin harcayabileceğinden fazla geliri olandır. Başarılı bir kadın, Böyle bir erkeği evliliğe ikna edebilendir….

7 MUTLULUK TEOREMİ Bir erkekle mutlu olabilmek için, Onu çok iyi anlamak ve az sevmek gerekir…. Bir kadınla mutlu olabilmek için, Onu çok sevmek ve anlamaya çalışmamak gerekir.….

8 UZUN YAŞAM HİPOTEZİ Evli erkekler, Bekar erkeklerden daha uzun yaşarlar…. Ama daha erken ölmek isterler…..

9 DEĞİŞİM ORANLARI Bir kadın kocasının değişeceği inancıyla evlenir, Ama erkek değişmez………… Bir erkek karısının değişmeyeceği inancıyla evlenir, Ama kadın çok değişir. ( genelde enine olarak)

10 TARTIŞMA MANTIĞI Kadın bir tartışmada her zaman son sözü söyler…. Bundan sonra erkeğin söyleyeceği ilk söz, yeni tartışma konusu olacaktır.

11 GÜNÜN ÖĞRETİSİ….. “ EVLEN ARTIK ” vıdı vıdısı nasıl kesilir……. Her düğünde yanınıza gelip sizi mıncıklayarak, “ hadi bakalım, artık sıra sende” diyen yaşlı akrabalara, cenazelerde aynısını yaparsanız, Bir daha evlilik lafını ağızlarına almayacaklardır……. http/: www.Hakan ÇELİKCAN.@cırtmail.com Diger byEFSaNE PPS Sunumlar icin TIKLAYIN


"HAYATIN HER ANINDA BİR MATEMATİK / MANTIK GİZLİDİR…… BİLSEK TE…. BİLMESEK TE….." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları