Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

23 NİSAN.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "23 NİSAN."— Sunum transkripti:

1 23 NİSAN

2 23 NİSAN 23 Nisan’da T.B.M.M. Açıldı ve Türkiye’nin doğum günüdür.

3 23 NİSAN Bugün 23 Nisan Oyunları oynanan, Şiirleri okunan, Tüm çocukları saran, Bugün 23 Nisan. Minikleri coşturan, Hüzünleri dağıtan, Sevince sevinç katan, Bugün 23 Nisan. Milleti kaynaştıran, Dünyaya örnek olan, Atatürk’ten armağan, Bugün 23 Nisan.

4 23 NİSAN Bugün 23 Nisan Dalgalansın bayraklar, Yankılansın sokaklar, Sevinsin tüm çocuklar, Bugün 23 Nisan. Uçuşsun kelebekler, Neşe dolsun yürekler, Her günden daha güzel, Bugün 23 Nisan.

5 23 NİSAN 23 Nisan İşte 23 nisan Geldi yine büyük bayram İnsanlara Neşe katan Atamızdan armağan Herkes bekler bu anı Sokaklarda bahar havası İçlerde sevgi ataya saygı Bayraklar kaplar her yanı Bu gün güneş değil bayrak açsın Dereler su gibi değil Gür gür aksın

6 23 NİSAN DÜNYA ÇOCUK GÜNÜ rengimiz farklı olsun, ayrı olsun dilimiz. ne de olsa dünyamız, ortak gezegenimiz. aynı kıtadan gelip, hep el ele verelim. büyüklere barışı, gelinde biz gösterelim. silahlar gece olsun, çiçekler ise gündüz. kimleri çoktan sildik, hep bir olsun gücümüz. aç kalmasın çocuklar, şu üç günlük dünyada. bir dilim ekmeğini, gel bölüş lokma lokma. sevgi ve dayanışma, ortak ilkemiz olsun. sağlıklı ve özgürce, gönüller sevgi dolsun.


"23 NİSAN." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları