Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

REFERANDUM DA NEDEN NEDEN“HAYIR”. TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ, VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ, BAYRAĞININ TEKLİĞİNİ KORUMAK İÇİN “HAYIR”

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "REFERANDUM DA NEDEN NEDEN“HAYIR”. TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ, VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ, BAYRAĞININ TEKLİĞİNİ KORUMAK İÇİN “HAYIR”"— Sunum transkripti:

1 REFERANDUM DA NEDEN NEDEN“HAYIR”

2 TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ, VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ, BAYRAĞININ TEKLİĞİNİ KORUMAK İÇİN “HAYIR”

3 TERÖRE, BÖLÜCÜLÜĞE VE BÖLÜNME NARALARINA ONAY VERMEMEK İÇİN ONAY VERMEMEK İÇİN“HAYIR”

4 KENDİ AKRABALARINI, ÇOCUKLARINI, YAKINLARINI, YANDAŞLARINI ve CEMAAT KARDEŞLERİNİ ZENGİN ETMEYE… KUL HAKKI YENMESİNE, KUL HAKKI YENMESİNE,“HAYIR”

5 ÜLKEYİ BÖLMEYE YÖNELİK ETNİK VE IRKÇI TERÖR ÖRGÜTLERİNE… ERMENİSTAN NI SEVİNDİRMEK İÇİN KARDEŞ ÜLKE AZERBAYCAN NI KÜSTÜRMEYE “HAYIR”

6 AÇILIM, SAÇILIM VE SAPIK HOŞGÖRÜ İLE TÜRK MİLLETİNİN 36 ETNİK TÜRK MİLLETİNİN 36 ETNİK PARÇAYA AYRILMASINA AYRIŞTIRILMASINA AYRIŞTIRILMASINA“HAYIR”

7 İŞSİZLİĞE, HAKSIZLIĞA, YOLSUZLUĞA, HIRSIZLIĞA, SOYGUNCULUĞAve DEVLET MALINI HORTUMLAMAYA “HAYIR”

8 SOYGUNCULARIN, HIRSIZLARIN, SUÇLULARIN, İFTİRACILARIN, TECAVÜZCÜLERİN, DEVLETİ YIKMAYA ÇALIŞANLARIN VE ARABA İLE CİNAYET İŞLEYEN KATİLLERİN, ELİNİ KOLUNU SALLAYARAK GEZMESİNE “HAYIR”

9 GÜNEYDOĞUDA ÖZERKLİK İSTEYENLERE HAYIR DİYEMEYEN ve BÖLÜCÜ ÖRGÜTLE PAZARLIK YAPAN İKTİDARA “HAYIR”

10 İŞÇİSİNE ANANI DA AL GİT DİYEN, APO YA SAYIN DİYEN, ŞEHİTLERİNE KÜFÜR EDEN RECEP EFENDİ İKTİDARINA “HAYIR”

11 AKP ANAYASASINA… AKP KANUNLARINA… AKP YARGISINA… AKP POLİSİNE… “HAYIR”

12 ANAYASA MAHKEMESİNİN, DANIŞTAY’IN, DUR DEDİĞİ TÜM BELA KANUNLARIN YASALAŞMASINA… “HAYIR” “HAYIR”

13 350 YABANCI ŞİRKETİN TOPRAKLARIMIZA, MADENLERİMİZE, SUYUMUZA, BOR’UMUZA VE PETROLÜMÜZE KANUNEN HAK KAZANMASINA TALAN ETMESİNE “HAYIR” “HAYIR”

14 SURİYE SINIRIMIZDAKİ KIBRIS’IN 3 KATI BÜYÜKLÜKTE OLAN MAYINLI ARAZİMİZ İLE ALTINDA YATAN TRİLYONLARCA DOLARLIK PETROLÜMÜZÜN İSRAİL’E SATILMASINA… İSRAİL’E SATILMASINA… “HAYIR” “HAYIR”

15 HENÜZ BİZİM OLAN; AĞIR SANAYİ İŞLETMELERİNİN… LİMANLARIMIZIN… KİT ARAZİLERİNİN… PUL PARASINA YABANCILARA VE YERLİ İŞBİRLİKÇİLERİNE YASAL OLARAK PEŞKEŞ ÇEKİLMESİNE “HAYIR” “HAYIR”

16 TEKEL İŞÇİSİNİN DİRAYETLİ DİRENİŞİ SONUCU, DANIŞTAY TARAFINDAN DURDURULMUŞ OLAN; 4/C KÖLELİK YASASINA, TÜM ÇALIŞANLARI KAPSAMASINA “HAYIR” “HAYIR”

17 TÜM MEMURLARIN, HÜKÜMET TARAFINDAN KURULAN BİR KOMİSYONUN OYUNCAĞI HALİNE GELMESİNE, DİLENCİLEŞTİRİLMESİNE, 9000 İŞ GÜNÜ ÇALIŞIP ÖLÜNCE EMEKLİ OLMASINA “HAYIR” “HAYIR”

18 MERALARIMIZIN, HAZİNE ARAZİLERİMİZİN YABANCILARA TAHSİS EDİLMESİNE… “HAYIR” PARAN KADAR SAĞLIK POLİTİKASINA VE ECZANELERİN YOK EDİLMESİNE “HAYIR”

19 TARIM VE HAYVANCILIĞIN YOK EDİLMESİNE, ÇİFTÇİNİN VE KÖYLÜNÜN BORÇ İÇİNDE BIRAKILMASINA “HAYIR” “HAYIR”

20 DANIŞTAY TARAFINDAN SATIŞI DURDURULAN ŞEKER FABRİKALARININ VE TARIM ÇİFTLİKLERİNİN YASAL OLARAK SATIŞININ ÖNÜNÜN AÇILMASINA “HAYIR” “HAYIR”

21 GENETİĞİ DEĞİŞTİRİLMİŞ ÜRÜNLERİ (GDO) SOFRAMIZA İTEKLEYEN KÜRESEL ŞİRKETLERE VE BUNA İZİN VEREN İKTİDARA “HAYIR” “HAYIR”

22 UNAKITAN ’IN, GÜL ’ÜN VE ERDOĞAN ’IN ÇOCUKLARININ… MİLYON DOLARLARLA OYNARKEN HER DÖRT GENÇTEN BİRİNİN İŞÇİZ KALMASINA “HAYIR” “HAYIR”

23 TÜRK ORDUSUNUN PARALI ASKERLERE DÖNÜŞTÜRÜLMESİ PROJESİNE “HAYIR” “HAYIR”

24 TERÖR KÖPEKLERİNİ DOMUZLAR GİBİ SALAN İKTİDARA, GÜVENLİK GÜÇLERİNİN ELİNİ KOLUNU BAĞLAYAN AB UYUM YASALARINA “HAYIR” “HAYIR”

25 “HAYIR” ABDİLEİSTİHBARATPAYLAŞIMININA “HAYIR” “HAYIR”

26 100 YILDIR BATININ ELİNDE OYUNCAK OLAN TARİKATLARA; ETNİK, IRKÇI, BÖLÜCÜLÜK YAPAN ODAKLARA “HAYIR” “HAYIR”

27 “HAYIR” EVET İN ARKASINDA SIRTLAN DİŞLERİNİ GICIRDATAN YEDİ DÜVELE REFERANDUM DA, REFERANDUM DA, KÜRESEL SERMAYENİN; TÜRKİYEYİ İŞGAL PLANINDA ÇOK ÖNEMLİ OLAN BU ADIMA, “HAYIR” “HAYIR”

28 AVRUPA VE AMERİKA’DAN YÜKSELEN SESLER, KORO HALİNDE EVET DEMEKTEDİR. PENTAGON, WASHİNGTON, BRÜKSEL EVET DEMEKTEDİR. İSRAİL EVET DEMEKTEDİR. BARZANİ EVET DEMEKTEDİR. PKK EVET DEMEKTEDİR. BÜTÜN BU ŞER GÜÇLERE… “HAYIR” “HAYIR”

29 FETTULLAH GÜLEN MEZARDAKİLERİ BİLE KALDIRIP EVET OYU KULLANMAKDIRMAK LAZIMDIR DEMİŞTİ. Bu din bezirganına KUR AN dahi HAYIR diyor. 1,2. Çoklukla övünmek sizi, kabirlere varıncaya kadar oyaladı. “Çoğunluk olmak iddianız sizi o kadar meşgul etti ki, mezarları ziyaretle oradakileri de sayacak kadar oldunuz.” 3. Hayır; ileride bileceksiniz! 4. Hayır, Hayır! İleride bileceksiniz! 5. Hayır, kesin olarak bir bilseniz... [Tekasür, 102:1-2-3-4-5] “ Bizde hep beraber HAYIR diyoruz ” “ Bizde hep beraber HAYIR diyoruz ”

30 FAŞİST BİR SİYASİ PARTİ ELİNDE TÜM İNSAN HAKLARI VE DEMOKRATİK ÖZGÜRLÜKLERİN YOK EDİLMESİNE… “HAYIR” “HAYIR”

31 TÜM YASAL HAKLARIMIZIN, KÜRESEL ÇETE EMRİYLE, İKTİDAR ELİYLE GASPEDİLMESİNE, KONUŞMA, DÜŞÜNME, YAZMA HÜRRİYETİMİZİ KAYBETMEYE… İZLENMEYE, DİNLENMEYE VE FİŞLENMEYE “HAYIR” “HAYIR”

32 YARGIÇLARIN BİR PARTİ TARAFINDAN ATANDIĞI VE BİR PARTİLİ OLARAK VATANDAŞI YARGILADIĞI BİR DÜZENİN KURULMASINA “HAYIR” “HAYIR” DEMOKRASİ ÖZGÜRLÜK ÇIĞILIKLARIYLA TÜM HAKLARIMIZA EL KONULMASINA “HAYIR”

33 SUÇUNUN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN, “KURBANLIK KOYUN GİBİ” HAPİSTE TUTULAN GAZETECİ, PARTİ BAŞKANI, SUBAY VE AYDINLARIN GASP EDİLMESİNE… “HAYIR” “HAYIR”

34 SAKIN UNUTMAYIN 2004 YILINDA İNGİLİZ, AVUSTRALYA VE YENİ ZELLANDA HÜKÜMETLERİ TÜRKİYE’DEN ÇANAKKALE GELİBOLU DA ÖLENLERİ İÇİN TOPRAK TALEBİNDE BULUNMUŞLARDI… AZ DAHA BU İKTİDAR KABUL EDİYORDU… KAN DÖKEREK ŞEHİTLERİMİZİN BİZE VERDİĞİ BU TOPRAKLARI UYANMAZSAK… ANAYASA KABUL EDİLDİĞİ TAKDİRDE BU İSTEKLERİNİ YENİDEN AĞIR BİR ŞEKİLDE İKTİDARA SUNACAKLARDIR. BÖYLE BİR OLDU BİTİYLE TOPRAĞIMIZIN ALINMASINA “HAYIR”

35 KIBRIS ’IN ELİMİZDEN TÜRLÜ OYUNLARLA AVRUPA’YA GİRME YALANLARIYLA ALINMASINA “HAYIR” “HAYIR”

36 HAYIR.. ACABA HAÇ İŞARETİNİN, KIRMIZI RENGİ BİZE HIRİSTİYANLIĞI SEVDİRMEK OLMASIN… BÜTÜN NEDENLER İÇİMİZDE ZATEN AZALAN İSLAMI İYİCE YOK ETMEK VE YERİNE HIRİSTİYANLIĞI GETİRMEKTİR… ARKADAKİ YILDIZ İSE BÜTÜN HERŞEYİN ARKASINDA BİZ VARIZ DEMEKTİR. SÖZDE HOŞGÖRÜ NİYETİNDE YAPILANLAR ÜLKEMİZE NE BELALAR GETİRİYOR FARKETMİYORUZ… O SEBEPLE HIRİSTİYANLIĞA HİZMET EDEN BU İKTİDARA HAYIR.. DİKKAT EDİN RESİMDE ATA KELİMESİ KIRMIZI YAZILMIŞ HAÇ İŞARETİ DE KIRMIZI… NEDEN…. HİLAL YANLIŞ YAPILMIŞ, RENGİ MAVİ… NEDEN…. ÖNDE SÖZDE HİLAL VE HAÇ YAPILMIŞ ARKADA YAHUDİ YILDIZI… NEDEN…. HAYIR…HAYIR... HAYIR.. SÜMELA MANASTIRINI İBADETE AÇARAK, VAN ANİ HARABELERİNİ ONARIP İBADETE İZİN VERMEYE HAZIRLANAN VE DUR DENMEZSE FENER RUM PATRİĞİNE İZİN VERECEK OLAN İKTİDARIN HIRİSTİYAN SEVERLİĞİNE HAYIR…HAYIR... HAYIR..

37 TÜM BU DEDİKLERİMİZE DUR DEMEK İÇİN, MİLLET OLARAK TEK GÜCÜMÜZ HAYIRLI BİR OYDUR. TÜM BU DEDİKLERİMİZE DUR DEMEK İÇİN, MİLLET OLARAK TEK GÜCÜMÜZ HAYIRLI BİR OYDUR. REFERANDUMDA “HAYIR” DEYİN YETER.

38 GİDECEK BAŞKA VATANIMIZ YOK... GİDECEK BAŞKA VATANIMIZ YOK... ONUN ELİNİZDEN ALINMASINA İZİN Mİ VERECEK SİNİZ… ONUN ELİNİZDEN ALINMASINA İZİN Mİ VERECEK SİNİZ…“HAYIR”

39 --HAYIR-- --HAYIR--“HAYIR”--HAYIR--


"REFERANDUM DA NEDEN NEDEN“HAYIR”. TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİNİ, VATANIN BÜTÜNLÜĞÜNÜ, BAYRAĞININ TEKLİĞİNİ KORUMAK İÇİN “HAYIR”" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları