Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İrtibat ve Rezervasyon

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İrtibat ve Rezervasyon"— Sunum transkripti:

1 İrtibat ve Rezervasyon
AFACAN GENÇLİK EVİ İrtibat ve Rezervasyon GENÇTUR İstiklal Cad. No:108 Aznavur Pasajı. K: Galatasaray - İstanbul Tel Faks facebook.com/genctur facebook.com/afacangenclikevi

2 Afacan Gençlik Evi, uzun yıllardır kültürlerarası gençlik buluşmaları düzenleyen Berlinli ve İstanbullu sosyal girişimcilerin yaşama geçirdiği, kâr amacı gütmeyen bir düşüncenin ürünüdür.

3 2004 yılında hizmete giren tesisimiz, henüz serpilip büyüme sürecinde
2004 yılında hizmete giren tesisimiz, henüz serpilip büyüme sürecinde. Afacan, kurucularının yanı sıra konuklarımızın da görüşleri alınarak şekillendirilmektedir. Sizlerin de katkılarıyla Afacan’ın kültürel buluşmaların tüm gereksinimlerinin karşılanabildiği bir merkez olmasına çalışıyoruz. Bu nedenle yeni fikirlere, yeni ilişkilere, yeni gruplara ve her türlü öneriye açığız.

4 Afacan, İzmir’in 80 km. kuzeyinde, Bergama ve Aliağa ilçeleri arasında yer alan Yeni Şakran beldesine 3 km. uzaklıktadır.

5 Konuklarımızı, yeşillikler içindeki arazimiz üzerinde her biri iki katlı üç binadaki ikişer ya da üçer yataklı odalarımızda ağırlamaktayız.

6 Konuklarımıza sabahları açık büfe kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinde ise, yerel mutfak ağırlıklı yemeklerden oluşan menüler sunmaktayız.

7 Tesisimiz, eğlence, spor, sanatsal çalışmalar, dinlence, öğrenme, tartışma, yaratıcı etkinlikler için kullanılabilecek çok amaçlı geniş kapalı ve açık alanlara sahiptir. Tüm konuklarımızın kullanımına açık olan, özel donanımlı atölyelerde yapılacak etkinlikler için gerekli malzeme tarafımızdan sağlanır.

8 Afacan’ın arazisi ve binaları, kütüphanesi, çalışma ve boş zamanların değerlendirilmesi, spor, oyun, dinlence ve eğlence gibi her çeşit etkinliği gerçekleştirmeye uygun çok sayıda olanak sunar.

9

10 Tüm konuklarımız, Afacan’da sunduğumuz bu olanaklardan ücretsiz yararlanabilir.

11 Afacan, tarihi açıdan son derece zengin bir yörede yer almakta olup, bu bölgede ikibin seneyi aşkın bir süredir yerleşik insanların izlerine sıkça rastlayabilirsiniz.

12 Konuk listesi: Daha önce Afacan’da konuk olan gruplarımızdan küçük bir liste;
Gençtur Genç Tatil Grupları Gençlik Turizmi Derneği Avrupa Birliği Projeleri Alternatif Kamp Robert Koleji Aziz Nesin İlk Öğretim Avrupa Okulu YFU (Youth For Understanding) Pestalozzi – Fröbel – Haus Hunsrück Grundschule Mehmet Saka İ.Ö. Okulu – Aliağa Perto Kimya İ.Ö. Okulu – Aliağa Metem – Aliağa ...

13

14

15

16


"İrtibat ve Rezervasyon" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları