Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

2.IN-LINE (DİKEY) POMPALAR A.Endüstriyel ve evsel tekli ve çoklu hidrofor sistemlerinde, B.Kimyasal Sıvıların basılmasında (revers osmosis, Tuzlu su vb.),

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "2.IN-LINE (DİKEY) POMPALAR A.Endüstriyel ve evsel tekli ve çoklu hidrofor sistemlerinde, B.Kimyasal Sıvıların basılmasında (revers osmosis, Tuzlu su vb.),"— Sunum transkripti:

1

2 2.IN-LINE (DİKEY) POMPALAR A.Endüstriyel ve evsel tekli ve çoklu hidrofor sistemlerinde, B.Kimyasal Sıvıların basılmasında (revers osmosis, Tuzlu su vb.), C.Endüstride sıcak suların basılmasında, D.Filtrasyon pompası olarak, E.Soğuk ve sıcak su sirkülasyonunda, F.Geniş alanlarda sulama işleminde kullanılırlar, * Suyun dışında çalıştırılır. Suya daldırılmaz.

3 EN ÇOK KULLANILAN IN-LINE (DİKEY MİLLİ) POMPA MODELLERİ A.FLYGT (İSVEÇ MENŞELİ) B.ABS (ALMAN MENŞELİ) C.WİLO(ALMAN MENŞELİ) D.EBARA(SUMPUMP)(JAPONYA) E.GRUNDFOS (DANİMARKA) F.STANDART POMPA (TÜRKİYE)

4

5

6

7

8 3.SANTRİFÜJ (SALYANGOZ) POMPALAR a)Tek kademeli pompalar, b)Çift kademeli pompalar, i.Temiz suların basılmasında, ii.Filtrasyon sistemlerinde, iii.Denizsuyu, tuzlu su vb. suların basılmasında, basılmasında, iv.Hidrofor sistemlerinde vb. Suların terfiisinde kullanılır. *Su ortamı dışında çalıştırılır ve suya daldırılmaz.

9 EN ÇOK KULLANILAN EN ÇOK KULLANILAN SANTRİFÜJ POMPA MARKALARI A.FLYGT (İSVEÇ MENŞELİ) B.ABS (ALMAN MENŞELİ) C.WİLO(ALMAN MENŞELİ) D.EBARA(SUMPUMP)(JAPONYA) E.GRUNDFOS (DANİMARKA) F.STANDART POMPA (TÜRKİYE) SANTRİFÜJ POMPA MARKALARI A.FLYGT (İSVEÇ MENŞELİ) B.ABS (ALMAN MENŞELİ) C.WİLO(ALMAN MENŞELİ) D.EBARA(SUMPUMP)(JAPONYA) E.GRUNDFOS (DANİMARKA) F.STANDART POMPA (TÜRKİYE)

10

11

12


"2.IN-LINE (DİKEY) POMPALAR A.Endüstriyel ve evsel tekli ve çoklu hidrofor sistemlerinde, B.Kimyasal Sıvıların basılmasında (revers osmosis, Tuzlu su vb.)," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları