Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ENTEL İNTEL. İÇİNDEKİLER BENİM DE BİR YUVAM VAR BENİM GÜZEL EVİM BENİM ALBÜMÜM BU BENİM AİLEM DUYGULARIMIZ AİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMIAİLEDE.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ENTEL İNTEL. İÇİNDEKİLER BENİM DE BİR YUVAM VAR BENİM GÜZEL EVİM BENİM ALBÜMÜM BU BENİM AİLEM DUYGULARIMIZ AİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMIAİLEDE."— Sunum transkripti:

1 ENTEL İNTEL

2 İÇİNDEKİLER BENİM DE BİR YUVAM VAR BENİM GÜZEL EVİM BENİM ALBÜMÜM BU BENİM AİLEM DUYGULARIMIZ AİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMIAİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMI KAYNAKÇA

3 HER CANLININ BİR YUVASI VARDIR. SENİN YUVAN NERESİ?

4 BENİM GÜZEL EVİM Şipşirindir evimiz, İçi dışı tertemiz, Ah bir gelip görseniz, Siz de çok seversiniz. Küçük bir bahçemiz var, Yaz gelince şenlenir, Uçan kuşlar, bulutlar, Dallarda dinlenir.

5 BENİM ALBÜMÜM Bir zamanlar bebektim.Kendim beslenemezdim.Annem bana süt ve mama verirdi.Yavaş yavaş büyüdüm.Arkadaşlarım oldu.Onlarla oyunlar oynadım.Artık yedi yaşındayım.Okumayı yazmayı öğrendim. BÜYÜMEK ÇOK GÜZEL

6 ŞAHİN

7 DUYGULARIMIZ Resimlerde gördüğünüz kişiler hiç konuşmadıkları halde, yüzlerinden neler hissettiklerini anlayabiliriz. Üzüntülerimizi,sıkıntılarımızı,korkularımızı,sevinçlerimizi biriyle paylaşmak bizi rahatlatır ve yalnız olmadığımızı hissederiz.

8 AİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMI Aile içi yardımlaşmanın temelinde sevgi ve saygı vardır. Aile bireyleri birbirlerine güvenir ve sevinçlerini,acılarını birbirleriyle paylaşırlar.

9 KAYNAKÇA wwww.google.com wwww.ilkokuma.com wwww.slaytizle.com


"ENTEL İNTEL. İÇİNDEKİLER BENİM DE BİR YUVAM VAR BENİM GÜZEL EVİM BENİM ALBÜMÜM BU BENİM AİLEM DUYGULARIMIZ AİLEDE YARDIMLAŞMA VE GÖREV DAĞILIMIAİLEDE." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları