Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SERVİS YÖNETİMİ. Servis yönetimi programı ile şirketinizin online olarak yapılan görev ve hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SERVİS YÖNETİMİ. Servis yönetimi programı ile şirketinizin online olarak yapılan görev ve hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza."— Sunum transkripti:

1 SERVİS YÖNETİMİ

2 Servis yönetimi programı ile şirketinizin online olarak yapılan görev ve hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza yardımcı olan web tabanlı bir aksiyon takip yazılımıdır.

3 WEB BASED SERVICES MANAGEMENT Program genel anlamda 3 kısımdan oluşmaktadır.İlk olarak girilen Servis kaydı türü ve İlgili + Sorun ve tespit olarak başlayan adımları daha sonra servis veren kişi tarafında verilecek tespite göre açılan servis bitiş süresine kadar açık işler bölümünde yer almakta.Bu işlem başkası tarafından devir alınsa bile açan kişi ve sonlandıran kişinin işleri ayrı ayrı raporlanmaktadır.

4 WEB BASED SERVICES MANAGEMENT

5

6

7


"SERVİS YÖNETİMİ. Servis yönetimi programı ile şirketinizin online olarak yapılan görev ve hizmetlerinizi takibinin yapılmasına ve bunları raporlamanıza." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları