Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

A s l a G ü v e n m e ! Ne yazık ki etrafınızda gördüğünüz herkes sizin iyiliğinizi düşünen, iyi kişiler değildir ! Size zarar vermek isteyen yabancı.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "A s l a G ü v e n m e ! Ne yazık ki etrafınızda gördüğünüz herkes sizin iyiliğinizi düşünen, iyi kişiler değildir ! Size zarar vermek isteyen yabancı."— Sunum transkripti:

1

2 A s l a G ü v e n m e !

3 Ne yazık ki etrafınızda gördüğünüz herkes sizin iyiliğinizi düşünen, iyi kişiler değildir ! Size zarar vermek isteyen yabancı kişiler karşınıza çıkabilir. Bu nedenle okula geliş gidişlerinizle dikkatli olmalısınız !

4 Ancak elbette tanıdığınız veya tanımadığınız kişilere davranışlarınız aynı olmamalıdır. Tanımadığınız kişinin iyi veya kötü niyetli olduğunu bilmediğiniz için ondan uzak durmak en güzelidir.

5

6 Bu abi bizim servis şoförümüz. Bizi okuldan eve, evden okula taşıyor. Servise düzgün binip, sessiz oturmak ona yapabileceğimiz en kolay yardım !

7 Cemil abi merhaba, nasılsın? Sağol Yücel iyiyim, haydi bin araca okula geç kalmayalım.

8 Bakkala gidiyorum Tahsin amca. Ece günaydın! Nereye gidiyorsun? Bana da 1 ekmek alabilir misin? Tabi ki, dönüşte bırakayım size… Çok teşekkürler Ece !

9 Bakkal amca bana 2 ekmek ve 1 paket süt lütfen… Tamam Ece, hemen getiriyorum. Teşekkür ederim. İyi işler bakkal amca… Teşekkürler Ece, İyi günler sana da…

10 Heeey! Ufaklık bak bakayım bana ! Okuluna giden arkadaşınız, ona ismi ile hitap etmeyen ve hiç tanımadığı birinin sözlerine aldırış etmeden yoluna devam etti…

11 Heyy ! Selma… Bekler misin! Merhaba, Tunç. Nasılsın, şimdi zil çalacak hadi birlikte gidelim okula çabuk ! Tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza davranışınız, tanımadıklarınızla çok farklı olmamıdır.

12 TÜRKİYE’NİN SLAYT PORTALI © SLAYTIN TÜM HAKLARI Slaytizle.com’a AİTTİR… KOPYALANMASI İZİNSİZ ÇOĞALTILMASI Slaytizle.com LOGOSUNUN KALDIRILMASI YASAKTIR

13

14

15

16


"A s l a G ü v e n m e ! Ne yazık ki etrafınızda gördüğünüz herkes sizin iyiliğinizi düşünen, iyi kişiler değildir ! Size zarar vermek isteyen yabancı." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları