Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR ! 3.Bölüm : Türklüğe Hakaret.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR ! 3.Bölüm : Türklüğe Hakaret."— Sunum transkripti:

1

2 TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR ! 3.Bölüm : Türklüğe Hakaret

3 301. Madde Kaldırılsın !

4 Nedir bu 301. Madde. Kaldırılmasını isteyenler Kimlerdir ve Neden İstemektedirler…

5 Önce 301. Maddenin ne olduğunu özetle açıklayalım : Türklüğü, Cumhuriyeti ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni alenen aşağılayan kişi, alta aydan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

6 Madde özetle böyle iken, yani kapsamında Cumhuriyet ve TBMM’de var iken neden özellikle “Türklüğe Hakaret” üzerinde duruluyor !

7 “Türklüğe Hakaret” ten ceza almak kimlerin işine gelmez ? Ya da Kimler “Türklüğe Hakaret” etmek istiyor olabilirler ? Birlikte cevap arayalım…

8 Aslında cevap oldukça açık ve net : Türklüğü istemeyen ve Türkiye’yi TÜRKLERE fazla gören sömürgeci küresel güçlerin tamamı ! Ama en kahredici tarafı bunlara payanda olan yerli güçler !

9 Adlarını da koyalım… Sömürgeci Küresel Güçler. İsrail, ABD, AB !

10 Sömürgecilere payanda olan Yerli Güçler : 301. Maddenin kaldırılmasını isteyen ve bir şekilde destek veren herkes ! AKP Hükümeti, Meclis Başkanı, ve TÜSİAD bunlardan bazıları…

11 Bu işin planlayıcısı ve İşbirlikçilerinin bilmesi gereken Türk’ün Milli Değerlerine sahip çıkacağı ve gerekli önlemleri almakta asla çekinmeyeceği ve geç kalmayacağıdır !

12 Türkiye’yi er ya da geç tamamı ile elde etmeye çalışan bu sömürgeci küresel güçleri asla unutma !

13 Uyan Türkiyem Ve fazla geç olmadan, Tüm varlığınla Dur demeye hazırlan!

14 Karamsarlığa düşmenin yılgınlık göstermenin hiç sırası ve zamanı değil. Muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil kanda mevcut olduğunu unutmayalım !

15 Türk; Yıldırımdır, Kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir ! Ne Mutlu Türk’üm Diyene ! Ulu Önder Atatürk’ün ifade ettiği gibi;

16 UYUMAK YOK !!! Word Dosyasını Açmak için İmgenin üzerinde tıklamanız yeterli.


"TÜRKİYE VE TÜRK MİLLETİ ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLAR ! 3.Bölüm : Türklüğe Hakaret." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları