Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HAKKIMIZDA Komote Teknoloji bir Cavme Group (www.Cavme.com) kuruluşudur.www.Cavme.com Cavme Group 1995 yılından beri Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HAKKIMIZDA Komote Teknoloji bir Cavme Group (www.Cavme.com) kuruluşudur.www.Cavme.com Cavme Group 1995 yılından beri Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir."— Sunum transkripti:

1

2 HAKKIMIZDA Komote Teknoloji bir Cavme Group (www.Cavme.com) kuruluşudur.www.Cavme.com Cavme Group 1995 yılından beri Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir. Bünyesinde, Alanında Lider 6 Teknoloji Firması bulunmaktadır. 90 IT Profesyoneli istihdam etmektedir. KOMOTE Teknoloji 2009 Yılında kuruldu. 10 Personel istihdam etmektedir. Uzmanlık alanı Mobil Teknolojiler üzerindedir.

3 ÜRÜNLERİMİZ Türkiye’nin Kampanya Platformu Kurumsal Rehber Yönetimi www.namescroll.com www.tekir.com

4 NAMESCROLL Nedir? Kurumsal Rehber Yönetimi Kurum içi Mesajlaşma Aktivite Yönetimi Kurum rehberlerinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı çözer Tüm çalışanlarınızla mesajlaşabilrsiniz Yaptığınız tüm görüşmeleri kayıt altına alın

5 FİRMALAR NASIL KULLANIR? Rehber Yönetimi Tüm Çalışanlarınızı/Müşterilerinizi/Bayilerinizi/Tedarikçilerinizi bir rehberde toplayın. Tüm Kurumsal rehberlerinize telefonunuzdan ulaşın. Kurumsal Rehberiniz ile Şahsi rehberinizi birbirinden ayırın. Arayan Kişinin kim olduğunu arama geldiğinde görün. (Android) Departmanlarınıza ayrı ayrı listeler oluşturun ve Listelere yetkilendirme yapın. Tüm kontaklarınıza resimleri dahil sınırsız bilgi girişi yapın. Kontaklarınızı sektörlere göre kategorize edin ve istediğiniz sektördeki üyelere hemen ulaşın. Telefonunuzdan Kontaklarınızın bilgilerini cepten güncelleyin. Galeri görünümü sayesinde tüm çalışanlarınızın resimlerini görün

6 FİRMALAR NASIL KULLANIR? Kurumsal Mesajlaşma Çalışanlarınız birbirlerine E-mail göndermek yerine anlık olarak ücretsiz mesajlaşsın. PC, ios ve androidden senkron şekilde mesajlaşabilirsiniz. Bir konu ile ilgili yeni bir grup açın ve çalışanlarınız o konu özelinde mesajlaşabilsin. Tüm mesajlaşma geçmişine sahip olun. Mesaj üzerinden doküman, proje vs gönderin. E-Mail göndermek yerine mesajlaşarak süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.

7 FİRMALAR NASIL KULLANIR? Aktivite Yönetimi Aktivite yönetimi ile Firmanızın kurumsal hafızasını oluşturabilirsiniz. Müşteri ziyaretleri sırasında yapılan görüşmenin ziyaret raporunu oluşturun. Müşterileriniz telefonla aradığında görüşmelerini rapor olarak girin. Yapılan tüm görüşme rapolarına telefonunuzdan ulaşın. Müşterilerinizle, Bayi veya tedarikçilerinizle bu zamana kadar yapıtığınız tüm ziyaretler elinizin altında olsun. Harita uygulaması ile tüm kontaklarınızı haritada görüp bir gün içerisinde en fazla ziyareti gerçekleştirebilirsiniz.

8 FİRMALAR NASIL KULLANIR? Organizasyon Yönetimi Organizasyon şemanızı oluşturun ekleyin. Tüm çalışanlarınız birbirlerinin ünvanlarını, poziyonlarını görebilsin. Tüm çalışanlarınız birbirlerinin görev tanımı vb dokümanlarına ulaşabilsin. Tüm kontaklarınıza doküman ekleyin. Tüm duyurularınızı ekleyin, Çalışanlarınız ulaşabilsin.

9 HANGİ SORUNLARINIZI ÇÖZER Tüm çalışanlara Ulaşma: Çalışanların iletişim bilgilerine hemen ulaşmak şirketler için herzaman zordur. Namescroll ile hepsi normal telefon rehberi gibi her zaman cebinizde. Tüm bilgileri güncelleme: Firmalarda en önemli sorunlardan biri çalışanların ve müşterilerin bilgilerinin güncelliğini sağlamaktır.. NameScroll ile ziyaret ettiğiniz Müşterinin bilgilerini telefonunuzdan güncelleyebilirsiniz. Resim ekleyebilirsiniz. Tüm çalışanlarda güncellenir. Çalışanları ve Müşterileri Tanıma: Çalışanlar birbirlerini ve müşterilerini bir ortamda gördüğünde tanıyamayabiliyor. Namescroll galeri özelliği sayesinde tüm kontakların fotograf ve bilgilerine tek ekrandan ulaşabilirsiniz. Günlük Ziyaret: İstanbul trafiğinde günlük çok az ziyaret yapılabiliyor ve verimsiz oluyor. NameScroll harita sayesinde tüm müşterileri veya bayileri haritada görebilir, gitmişken o bölgedeki herkesi ziyaret edebilirsiniz. Çok verimli bir gün geçirebilirsiniz. Personelin Ayrılması/Yeni başlaması: Firmalarda karşılaşılan en büyük sorun; çalışanların işten ayrılırken tüm dataları beraberlerinde götürmeleridir. NameScroll ile bu sorunu ortanda kaldırıyoruz. Tüm iletişim bilgileri ve görüşme notları Namescroll da tutulduğu için ayrılan personel verileri kopyalayamaz. Yeni başlayan kişi ise ayrılan kişinin tüm kontaklarına ve müşterilerle ilgili neler yaptığına hemen ulaşır. Rehber Yönetimi: Firmalarda merkezi rehber oluşturmak her zaman zordur. Tedarikçiler rehberi, müşteri rehberi, bayiler, idari işler rehberi gibi bir çok rehber vardır ve çalışanlar kendi lokallerinde tutarlar. Oysa çok uzun çalışmalar sonucu elde edilmiştir. Namescroll ile tüm departmanlar için ayrı rehberler oluşturabilisiniz. Rehber Paylaşımı: Firma içi sirkülasyon veya görev değişiklikleri yüzünden bayileriniz, müşterileriniz firmanızdaki yetkili veya ilgili kişilere ulaşamıyorsa Namescroll ile bunu çözebilirsiniz. Namescroll da özel bir rehber oluşturup istediğiniz kişi ve kurumlarla paylaşabilirsiniz. Bilgileri güncellediğinizde herkeste güncellenir. NOT: İsterseniz mesajlaşabilirsiniz (Lütfen bilgi isteyiniz)

10 HANGİ SORUNLARINIZI ÇÖZER Organizasyon Şeması Oluşturma: Bildiğimiz kadarıyla organizasyon şeması oluşturmak için özel bir program bulunmamaktadır. Namescroll ile çok kolay şekilde organizasyon şeması oluşturabilecek. Departmanları ve pozisyonları belirleyebileceksiniz. Ve mobilden her zaman ulaşabileceksiniz. E-mail Her Zaman Süreci Uzatır: Sizde e-mail bürokrasisinden tüm çalışanlarınızı kurtarın. E-mail yazmakta, cevap almakta her zaman zordur. Mesajlara hızlı ve kolay cevap verilir. Bir nevi Kurumsal Whatapp olarak kullanın. Üstelik tüm yazışmalar sizin arşivinizde kalsın. Gelen Aramaları Tanıma: Müşteri veya bayiniz sizi aradığında telefon numarası sizde yoksa ciddi bir imaj kaybı yaşayabilirsiniz. Namescroll ile kontaklarda kayıtlı herkesin gelen aramada resmi ve bilgileri çıkar. Telefonu isim söyleyerek açabilisiniz. Yetkinlendirilmiş Listeler: Merkezi rehber oluşturmanın en zor tarafı şirketin en önemli bilgilerini diğer departmanlarla paylaşmaktır. Namescroll ile Oluşturduğunuz tüm rehberlere yetki tanımlayınız. Satışın rehberini satınalma görmesin, herkesin içi rahat etsin. Kurumsal Rehber ve Kişisel Rehber Ayrımı: Çalışanlar için kişisel rehber ve kurumsal rehber her zaman birbiri ile karışmıştır. Birilerine ulaşmak eziyet olur. NameScroll tek şifre ile telefonda kullanıma hazır olduğu için bu ayrımı çok kolay yapabileceksiniz. Müşterilerinizle ilgili kurumsal hafıza oluşturabilir ve yıllarca arşivleyebilirsiniz. Görüşmelerin Raporlanması : Tüm müşteriler ve bayilerle yapılan görüşmelerin ilgili kişilere bildirilmesi veya raporlaması çalışanlar için kolay değildir ve üşenirler. Namescroll ile tüm ziyaretleri anında cep telefonu üzerinden raporlayabilirsiniz. Kurumsal Dokümanlara Ulaşma: Tüm yönetmeliklerinizi veya prosedürlerinizi bir yerde tutmak ve her zaman ulaşabilmek zor olabilir. NameScroll ile çalışanlarınız tüm kurumsal dokümanlara cep telefonları üzerinden ulaşabilir. Kurumsal Rehberleri Dışarı Açma: Tüm bayilerinizi, Showroomlarınızı veya şubelerinizi müşterilerinizle paylaşmak istiyorsunuz ama güvenli ve kolay bir yolu bulamadıysanız Namescroll da bu süreç çok kolay. Rehberlerinizi oluşturun public olarak işaretleyin Namescroll kullanan herkes bu bilgilerinize ulaşabilsin.

11 AVANTAJLARI 1 günde tüm personeliniz kullanıma geçebilir. Her yerden ulaşılabilir. Telefonunuzu değiştirseniz bile kullanıcı adı ve şifreniz ile hemen kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bilgileriniz cloud da kalır ve bilgi kaybı yaşamazsınız Kurulum için ekstra donanım gerektirmez. Tüm mesajlaşmalar sizin kontrolünüzde olsun. PC de ios ve Android platformlarında kullanabilirsiniz. Telefon Numaranızı istemez, tüm bilgiler kullanıcı adına bağlıdır. Bir bilgi güncellendiğinde o bilgiyi gören herkeste güncellenir. Bilgileriniz her zaman güvende kalır. Rehber yönetimi hep kontrolünüz altında olur.

12 İletişim info@namescroll.com 0212 483 72 60 İnternet sitemiz üzerinden destek departmanımızla online irtibat kurabilir soru ve sorunlarınız için anlık çözümlere ulaşabilirsiniz.


"HAKKIMIZDA Komote Teknoloji bir Cavme Group (www.Cavme.com) kuruluşudur.www.Cavme.com Cavme Group 1995 yılından beri Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları