Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

KOMUTLARI AKVARYUM UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 3 tane ufak balık ve 1 tane de köpek balı ğ ı eklenecek 2- Ufak balıklarımız ekranda rastgele.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "KOMUTLARI AKVARYUM UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 3 tane ufak balık ve 1 tane de köpek balı ğ ı eklenecek 2- Ufak balıklarımız ekranda rastgele."— Sunum transkripti:

1 KOMUTLARI AKVARYUM UYGULAMASI

2 Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 3 tane ufak balık ve 1 tane de köpek balı ğ ı eklenecek 2- Ufak balıklarımız ekranda rastgele hareket edecekler. 3- Köpek balı ğ ımız faremizin gitti ğ i yöne do ğ ru hareket edecek. 4- Köpek balı ğ oı ufak balı ğ a geldi ğ inde onları yiyecek. 5- Ufak balıkların yenildikten 3 sn sonra tekrar canlanacaklar. 6- Balıklar canlanırlarken öldükleri yerden de ğ il, bilgisayarımız belirledi ğ i rastgele bir yerden canlanacaklar.

3

4 UFAK BALIKLARIN KOMUTLARI Balıkların hareket hızları adım gidin komutundan artırılıp azaltılabilir.

5 KÖPEK BALIĞI KOMUTLARI

6 Stratch indirme https://scratch.mit.edu/scratch_1.4 adresinden windows yazan yerden indirilebilir. E ğ er dil Türkçe çıkmazsa yandaki menüden Türkçe yapabilirsiniz.


"KOMUTLARI AKVARYUM UYGULAMASI. Uygulama Yönergesi 1- Ekrana 3 tane ufak balık ve 1 tane de köpek balı ğ ı eklenecek 2- Ufak balıklarımız ekranda rastgele." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları