Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bazı gerçekleri görmek istemeyiz..

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bazı gerçekleri görmek istemeyiz.."— Sunum transkripti:

1 Bazı gerçekleri görmek istemeyiz..
Gördüğümüz gerçekler ise bizlerin başına gelmiyorsa umursamayız...

2 Ama, bir gün o gördüklerimizi bizlerde yaşayabiliriz…
Çünkü; “O gün Rab Abramla ahd edip dedi:Mısır ırmağından büyük ırmağa,FIRAT ırmağına kadar senin zürriyetine verdim.”TEVRAT Tekvin Bölümü 18.Ayet (13.Sayfa)

3 Bir gün mutlaka kendilerine Allah tarafından verildiğini kabul ettikleri bu toprakları geri almak için gelecekler…

4 Filistin’e geldikleri gibi. Lübnan’a geldikleri gibi
Filistin’e geldikleri gibi.. Lübnan’a geldikleri gibi.. Sırada Suriye’nin olduğu gibi.. Lütfen 1 dakika düşünün;Neden israil orta doğuya geldiği günden beri o topraklardan savaş,göz yaşı,acı…eksik olmuyor.neden diğer ülkeler gibi komşuları ile rahat geçinmiyorlar..?

5 1 dakika düşünürken boş durmayın ve başımıza gelmeden gelebilecek olanları seyredin..

6

7

8

9

10 ..Rabbin miras olarak sana vermekte olduğu bu kavmların şehirlerinden nefes alan kimseyi sağ bırakmayacaksın..Rabbin sana emrettiği gibi tamamen yok edeceksin. TEVRAT Tesniye Bölümü Ayet (Sayfa 197)

11

12

13

14

15 ..onları kasaplık koyunlar gibi ayır ve öldürme günü için onları hazırla.
TEVRAT Yeremya Bölümü Ayet 3 (Sayfa 736)

16

17

18

19

20

21

22 ..onların her şeylerini tamamen yok et,ve onları esirgeme;erkekten kadına,çocuktan emzikte olana,öküzden koyuna,deveden eşeğe kadar hepsini öldür. TEVRAT I.Samuel Bölümü Ayet 3 (Sayfa 286)

23

24

25

26

27

28 Bu millet iki peygamberi öldürdü(Hazreti Yahya ve Zekeriya)Hazreti İsa ile Peygamber efendimize yapmadıklarını bırakmadılar. Yüz binlerce insanı ise hiç gözlerini kırpmadan öldürebileceklerini daha iyi anladınız umarım ama Yahudiliğin yasa kabul ettiği TALMUD’dan birkaç derleme yapalım..

29 “Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır
“Yalnız Yahudi olanlara insan gözüyle bakılır.Yahudilerden gerisi sadece birer hayvandır.” “Yahudi olmayanın kanını akıtmak Allaha kurban sunmaktır.” “Yahudi olmayan bir insana ,ancak ona dost görünmek ve çatışmalardan kaçınmak için selam verilir.”

30 İsrail’in tarım imkanları sınırlıdır(dağlık ve kurak),askeriye dışında gelişmiş bir sanayisi yoktur,turizm ise savaşlardan dolayı çok azalmıştır.Peki bu ülke bu kadar parayı nereden buluyor ? 1- A.B.D.’nin hibe yardımları 2- SİZLERDEN…?

31 EVET SİZ ! İsrail 1948 yılında Orta Doğu’ya yerleşmeden önce bir çok ülkede milyonlarca yahudi olarak yaşıyorlardı ve bu ülkelerin önemli sanayi kollarında şirketleri vardı(ülkemizde de olduğu gibi-Alarko,Vakko,Profilo..)işte bu şirketlerin bağışları israil’in en önemli gelir kaynaklarından birisidir.Ve sizler, israil şirketinin ürünlerini aldığınız sürece FIRAT’a biraz daha yaklaşacaklar…

32

33 Gördüğünüz her ürün için bizim alternatif ürünlerimiz varken neden bu ürünleri alalım...Ne olur duyarlı olun,ülkemizdeki büyük şirketlerin nasıl devletimize yardımları,bağışları oluyorsa tabi ki bu şirketlerinde yardım ve bağışları olacaktır.Tekbir farkla,bizim vadedilmiş topraklarımız YOK!

34 LÜTFEN ! NE OLUR ! ALLAH AŞKINA ! Bu sefer duyarlı olun,çocuklarımız için,vatanımız için,kardeş ülkelerimiz için,aziz şehitlerimiz için.. Ben bu ürünü almasam ne olacak demeyin,inanın çok şey olacak.Eğer inanırsanız ve bu mesajı aklınıza gelen herkese yollarsanız…

35 Son söz .. Yahudi devletinin fikir babası Theodor Herzl (1.Siyonist Kongresi 1897) “Kuzey sınırlarımız Kapadokyadaki dağlara kadar dayanıyor.Güneyde Süveyş kanalına.” İsrailli Devlet Bakını Ben Gurion (İsrail devletinin ilanı sırasındaki açıklamadan 1948) “Filistin’in bugünkü haritası İngiliz Manda yönetimi tarafından çizilmiştir.Yahudi halkının ,gençlerimiz ve yetişkinlerimizin yerine getirmesi gereken bir başka haritası daha vardır; NİL’DEN FIRAT’A KADAR !”


"Bazı gerçekleri görmek istemeyiz.." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları