Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TIP FM AKŞAM HABERLERİ. Kemik iliğinde devam eden grev gerginliği devam ediyor. Kemik iliği sendikasından yapılan açıklamaya göre aylarca süren demir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TIP FM AKŞAM HABERLERİ. Kemik iliğinde devam eden grev gerginliği devam ediyor. Kemik iliği sendikasından yapılan açıklamaya göre aylarca süren demir."— Sunum transkripti:

1 TIP FM AKŞAM HABERLERİ

2 Kemik iliğinde devam eden grev gerginliği devam ediyor. Kemik iliği sendikasından yapılan açıklamaya göre aylarca süren demir eksikliğinin stem cell’leri olumsuz etkilediği ve gastrointestinal yetkililerinin olaya duyarsız kaldıkları bildirildi. Açıklanan bildiriye göre ya demir gelecek yada hemoglobin düşecek oldu

3 Dün gece saatlerinde derin baldır venlerine düzenlenen şok operasyonlarda pek çok trombüs odağı yakalandı. Militanların pulmoner emboli hazırlıkları yaptığına dair pek çok sayıda döküman ele geçirildi.

4 Böbrekten yapılan açıklamaya göre yarın 08:00 - 12:00 saatleri arsında mesaneye su verilemeyecektir. Kesintinin prerenal bir obstruksiyona bağlı olduğu ve ameliyat süresi boyunca devam edebileceği bildirildi.

5 Peritonun kuruluşunun 20. yıl dönümü karında renkli sahnelerle kutlandı. Hiperperistaltik danslarla ilgi çeken jejunum dans topluluğu izleyenleri büyüledi.

6 Karaciğer ile hepatit B virüs arasında ki enfeksiyoz olaylar nihayet sona yaklaşıyor. Şimdi olay hakkında ki ayrıntılı bilgileri almak için karaciğer altı lenf nodunda ki muhabirimize bağlanıyoruz. Yaklaşık 4 aydır süren enfeksiyoz olaylar sonuncunda hepatit B virüsü karaciğere fulminan hepatit yapmayacağına dair söz verdiğini açıkladı. Ancak 30000 hepatositin replikasyon amaçlı kullanılması isteniyor. Karaciğer cephesi bu olaya sıcak bakıyor. Ancak olaya hepatit D virüs süper enfeksiyonu katılma ihtimali tedirginlik yaratıyor.

7 Kalpte meydana gelen anteroseptal myokard enfarktüsü sonucu zor günler geçiren periferal organlar temsilci mediyatörlerini afferent nöronlar aracılığıyla beynin gündemine getirmeye hazırlanıyor. Alınan bilgilere göre beyinden kompansatuar yanıtların arttırılması istenecek

8 ŞİMDİ HAVADURUMU

9 Hipotalamusun termoregülatuar bölgesinden açıklanan bildiriye göre yarın gün içinde vücut sıcaklığında önemli bir değişiklik yaşanmayacak. Ancak akşam saatlerinde vücut sıcaklığının artabileceği ve gece terlemesine yol açabileceği bildirildi.

10 PİYASALARDA SON DURUM

11 Karaciğer ve beyin borsası günün ilk seansını glukoz açığı ile kapattı. İkinci seansta glukoneogenezin devreye girmesi ile bir nevi toparlanan borsa yinede günü glukoz açığı ile kapatırken beyinde keton cisimleri önemli ölçüde alıcı buldu ve günü asidozun şoku ile bitirdi.

12 ŞİMDİ SPOR

13 Tüberküloz spor ve lenfosit spor bugün hiler lenf nodunda karşı karşıya geldi. Lenfositler maçı saha ve seyirci avantajı ile üstün götürdü. Lenfositlerin gollerini CD4 numaralı forması ile T helper ve penaltıdan makrofaj attı.

14 Bu ay üçüncüsü düzenlenecek olan servikouteral maraton bu gece yarısı start alıyor. Serviksten başlayıp uterusun proksimaline kadar sürecek olan maratona geçen seferkilere nazaran daha az sayıda spermin katılması memnuniyetsizlik oluşturdu. Yetkililer bu olayı testisteki bir patolojiye bağlarken testisleri sorumsuzlukla suçladı

15 Türkiye’nin en çok dinlenen ve merakla beklenen haberleri olan tıp FM’den akşam haberlerini dinlediniz. İyi akşamlar Türkiye her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan


"TIP FM AKŞAM HABERLERİ. Kemik iliğinde devam eden grev gerginliği devam ediyor. Kemik iliği sendikasından yapılan açıklamaya göre aylarca süren demir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları