Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖMER FARUK KESMEZ WEB YAZILIM UZMANI. KULANDIĞIM YAZILIM VE SCRİPT DİLLERİ PHP,.NET JAVASCRİPT CSS AJAX JQUERY SQL WORDPRESS HTML LİNUX.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖMER FARUK KESMEZ WEB YAZILIM UZMANI. KULANDIĞIM YAZILIM VE SCRİPT DİLLERİ PHP,.NET JAVASCRİPT CSS AJAX JQUERY SQL WORDPRESS HTML LİNUX."— Sunum transkripti:

1 ÖMER FARUK KESMEZ WEB YAZILIM UZMANI

2 KULANDIĞIM YAZILIM VE SCRİPT DİLLERİ PHP,.NET JAVASCRİPT CSS AJAX JQUERY SQL WORDPRESS HTML LİNUX

3 ÇALIŞMA KOŞULLARI BELİRLENEN PROJENİN ALIMI İNCELENMESİ VE ARAŞTIRILMASI BÖLÜŞTÜRÜLMESİ YAPILMASI ONAYA SUNULMASI STRES TESTLERİ YAYINLANMASI

4 WEB YAZILIMCI OLMANIN OLUMLU YANLARI KENDİNİZE ÇOK VE YETERLİ ZAMANI AYIRIRSINIZ. SİSTEMDE OLUŞAN SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN OLAY YERİNDE OLMANIZ GEREKMEZ. TOPLANTILARDA GENELDE İŞİ BİLEN KONUMUNDA OLDUĞUNUZ İÇİN MUHALİF ÖNGÖRÜLERİ YOK EDEBİLİRSİNİZ. ANDROİD, IOS İŞLETİM SİSTEMLERİNE YAZILIM YAPANLAR EN ÇOK SİZE İHTİYAÇ DUYAR. WORDPRES.

5 HİÇ Mİ OLUMSUZ YANI YOK BÜYÜK PROJELER YAYINLANDIĞINDA OLUŞAN OLUMSUZLUKLAR. SUNUCULARA YAPILAN SALDIRILAR. SİSTEME YOĞUN TALEBİN OLMASI.

6 BENİ DİNLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM


"ÖMER FARUK KESMEZ WEB YAZILIM UZMANI. KULANDIĞIM YAZILIM VE SCRİPT DİLLERİ PHP,.NET JAVASCRİPT CSS AJAX JQUERY SQL WORDPRESS HTML LİNUX." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları