Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

BİLGİSAYARIN B Sİ Bilgisayar Kullanım kursu (1. Kademe)

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "BİLGİSAYARIN B Sİ Bilgisayar Kullanım kursu (1. Kademe)"— Sunum transkripti:

1

2 BİLGİSAYARIN B Sİ Bilgisayar Kullanım kursu (1. Kademe)

3 1.Mustafa KİRİŞ Kemal ÇOLAK 3.Nuri SERTKAYA

4  Başlangıç tarihi :  Bitiş tarihi :

5  İhtiyaç sahibi olan gençlerin, bilgisayarı günlük hayatlarında kullanabilir hale getirmek.  Merkezefendi Sevindik Mahallesinden 20 genç katılımcıyı Bilgisayar okur yazarı yapmak.

6 Projenin Hedefleri  Partimize gönüllü gençlik kazandırmak  Var olan Cumhuriyet Halk evine işlerlik kazandırmak.

7 Hedef Kitle ve Uygulanacağı yer  Merkezefendi Sevindik mahallesinden 20 genç ve ailesi.  Sevindik Cumhuriyet Halk evi Merkezefendi/DENİZLİ

8 Proje Uygulama Takvimi ETKİNLİKYAPACAK KİŞİ SÜRE Cumhuriyet Halk evi yöneticisi ile görüşme. Tüm grup üyeleri Ve Halk evi Müdürü Reklamcı ile Afiş Basım anlaşması. Tüm grup üyeleri Bütçenin oluşturulması Tüm grup üyelerinin katkıları İlan, duyuru ve kayıt işlemleri Halk evi müdürü Eğitim süreciEğ. Mustafa KİRİŞ Ve diğer üyeler (yardımcı) Kapanış ve belge töreni İlçe Örgütü ve grup üyeleri

9 Maliyet İlan ve afiş gideri100,00 Katılım belgesi Basımı30.00 İkram ve ağırlama giderleri TOPLAM230.00

10 Yapılabilirlik Çalışması: Güçlü Yönleri  Cumhuriyet Halk evi müdüründen talep edilmiş olması.  Halk evinde gerekli donanım ve araçların bulunması  Eğitimcinin ücret talebinin olmaması.  Kurumsal bir izne ihtiyaç duyulmaması.  İstekli gençlerin özel sektörde çalışan çırak ve işçilerden oluşması ve bilgisayar bilmemeleri.  Proje bütçesi, grup üyelerini maddi olarak zorlamayacak.  Uygulanabilir talep halinde tekrarlanabilecek olması.

11 Yapılabilirlik Çalışması: Zayıf Yönleri  Talep fazla olabilir. (Talep fazla olursa ikinci sınıf oluşturulabilir.)  Talep edenler son an kursa devam etmekten vazgeçebilir. (Sınıf mevcudu 1 kişi de olsa kurs devam eder.)  Eğitimci rahatsızlanırsa (sağlık sorunu) grup dışından Eğitimci İsmail SARI’dan yardım istenir. (İsmail SARI ile görüşüldü.)

12 Projenin Değerlendirmesi  Grup üyeleri proje süresince yapılan çalışmaların gözden geçirilmesi.  Değerlendirme rapor halinde proje danışmanına ve bağlı bulunduğu, ilçe yönetimine sunar.

13 BİZİ DİNLEDİĞİNİZİÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.


"BİLGİSAYARIN B Sİ Bilgisayar Kullanım kursu (1. Kademe)" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları