Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Hazırlayan:Tarık ÇETİN. Amacı: Denizleri temiz tutmak. Sloganı: “GELECEĞİMİZ ERİMESİN!”

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Hazırlayan:Tarık ÇETİN. Amacı: Denizleri temiz tutmak. Sloganı: “GELECEĞİMİZ ERİMESİN!”"— Sunum transkripti:

1 Hazırlayan:Tarık ÇETİN

2 Amacı: Denizleri temiz tutmak. Sloganı: “GELECEĞİMİZ ERİMESİN!”

3 Amacı: Türkiye'nin olağanüstü zengin bitki ve hayvan türleri ile bunların doğal yaşam alanlarının değerinin farkına varılması, koruma altına alınması.

4 Amacı: Gençlerin yaratabileceği sinerjiye inanan ve onlara sosyal bir amaca yönelik maddi-manevi yatırım yapabilecek yetişkin gönüllülerin katılımını, rehberliğini ve desteğini sağlamak. Sloganı: Eleştirmek için değil, değiştirmek için gönüllüyüz.

5 Amacı: Akdeniz çanağında turizmde gelişmiş olan ülkelerde yaygınlaşamaya başlayan, sağlıklı yüzme suyu, donanımlı plaj ve iyi bir çevre yönetimi ile çevre bilinçlendirmek. Slogan: “Daha temiz, yeşil ve mavi bir Türkiye.”

6 Amacı: "Demokrasinin en temel kurumu olan, bütün öteki özgürlüklere kaynaklık eden düşünceyi ifade ve basın özgürlüğünün Türkiye'de tam olarak gerçekleşmesi, haber alma hakkının hiçbir baskı ve sınırlama olmaksızın kullanılabilmesi, gazetecilerin mesleki hak ve çıkarlarının korunup geliştirilme si ve bu yönde sendikal örgütlenmenin güçlendirilmesi için çalışmak; üyelerinin kültürel gelişmesine, ekonomik ve sosyal refah düzeyinin yükseltilmesine katkıda bulunmak.“ Slogan: “Daha çağdaş bir gazetecilik için.”

7 Amacı: Osmanlı’yı tanıtmak.

8 Amacı: Toplumun siyasal, sosyal, ekonomik çağı yakalayabilmesi, herkese nitelikli ve çağdaş eğitim sunmak. Slogan: “Çocuklar için güneş topluyoruz.”

9 Amacı: Topluma sinemayı tanıtmak.

10 Amacı: "Doğal kaynakları", "kültürel mirası" ve "insan"ı bir bütün olarak ele alan ÇEKÜL, doğal ve kültürel çevreyi korumak için "kent-havza-bölge-ülke" ölçeğinde projeler geliştirmektedir. Slogan: “Biz kültür elçisiyiz. Her yeri gezeriz, gezdikçe öğreniriz, öğrendikçe seviniriz.”

11 Amacı: Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşebilmesi için altyapının oluşturulabilmesine katkıda bulunmak ve bilişim sektörünün ekonomideki payının arttırılması için, bilimsel araştırma ve geliştirme etkinliklerinde bulunarak ekonomik ve sosyal çalışmalar yapmak, projeler üretmek ve uygulamalarını sağlamak için uğraş vermek. Slogan: "Türkiye'yi bilgi toplumu olarak görme."

12 Amacı: Çocuklara yardım ve çocuk haklarını savunmak. Slogan: “Her Çocuk için; Sağlık, Eğitim, Eşitlik, Koruma.”

13 Amacı: Eğitim, bilim ve kültür alanlarındaki amaçlarını, kendisine üye olan her devlette kurulan Milli Komisyonlar aracılığıyla gerçekleştirmeye çalışmaktadır.

14 Amacı: Dünyanın dört bir yanında çevre katliamlarına karşı mücadele vermek. Slogan: “Yeşil için barış!”

15 Amacı: İnsanlığın doğayla uyum içinde olduğu ve gelecek nesillere bırakabileceğimiz daha iyi bir “dünya”. Slogan: “Yaşayan bir dünya için.”

16 Amacı: Çevreyi savunur, adil ve sağlıklı bir dünya için çalışır. Slogan: “Hayat insanlar için, çevre sorunlarına ilham bulmalıyız!”

17


"Hazırlayan:Tarık ÇETİN. Amacı: Denizleri temiz tutmak. Sloganı: “GELECEĞİMİZ ERİMESİN!”" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları