Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Ders Kayıt Onayı. Enstitü otomasyon sayfasına giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki ekranda ‘Öğrenci İşlemleri’ düğmesini tıklayın.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Ders Kayıt Onayı. Enstitü otomasyon sayfasına giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki ekranda ‘Öğrenci İşlemleri’ düğmesini tıklayın."— Sunum transkripti:

1 Ders Kayıt Onayı

2 Enstitü otomasyon sayfasına giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki ekranda ‘Öğrenci İşlemleri’ düğmesini tıklayın.

3 Bu sayfada danışmanlığını yaptığınız öğrencilerin listesini görebilirsiniz. Ders kaydını yapmış öğrencilerin karşısında ‘Onay Bekliyor’ uyarısını görebilirsiniz. Kaydı onaylamak için, sol baştaki kutuyu tıklayın.

4 İlgili öğrencinin seçtiği derslerin listesini açılan sayfada görebilirsiniz. Lütfen öğrencinin seçtiği dersleri kontrol edin. Seçilen derslerde değişiklik yapmak isterseniz, dersin solundaki kutuyu tıklayarak dersi listeden çıkarabilir ve aşağıdaki ders listelerinden aynı yolla yeni ders ekleyebilirsiniz. Sonra onay yapmak için ‘Onaylama Sayfasına Git’ düğmesini tıklayın.

5 Karşınıza çıkacak sayfada ‘Öğrencinin Dönem Kayıt İşlemini Onaylıyorum’ düğmesini tıklayın.

6 Bu aşamadan sonra, danışmanı olduğunuz öğrenci listesine geri dönersiniz ve aşağıdakine benzer bir ekranla karşılaşırsınız.

7 Ders kaydını onaylamadan önce lütfen öğrencinizin seçtiği dersleri kontrol ediniz. Çoğu zaman onaylar öğrencinin seçtiği dersler kontrol edilmeden yapılmakta ve sonradan ders değişikliği talepleri yapılmaktadır. Süresi dahilinde yapılmayan bu tür değişiklik talepleri kesinlikle kabul edilmeyecektir. Göstereceğiniz ilgi ve yapacağınız yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.


"Ders Kayıt Onayı. Enstitü otomasyon sayfasına giriş yaptıktan sonra, aşağıdaki ekranda ‘Öğrenci İşlemleri’ düğmesini tıklayın." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları