Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Tracy Lamar McGrady 24 Mayıs 1979’da Orlando ve Tampa arasında göllerle çevrilmiş küçük bir kasaba olan Auburndal’da doğdu.Tray’nin ailesi o daha 4 yaşanındayken.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Tracy Lamar McGrady 24 Mayıs 1979’da Orlando ve Tampa arasında göllerle çevrilmiş küçük bir kasaba olan Auburndal’da doğdu.Tray’nin ailesi o daha 4 yaşanındayken."— Sunum transkripti:

1

2 Tracy Lamar McGrady 24 Mayıs 1979’da Orlando ve Tampa arasında göllerle çevrilmiş küçük bir kasaba olan Auburndal’da doğdu.Tray’nin ailesi o daha 4 yaşanındayken boşandıkları için annesinin ve de anneannesinin yanında büyüdü.Aslında annesi disneyland’de çalıştığı için büyük annesi onun hayatında ikinci bir anneydi.

3 Bu arada T-mac Babasının annesiyle ayrı olmasına ve kendisine ait hür bir hayata sahip olmasına rağmen ilgisiz bir baba olmadığını ve kendisiyle her fırsatta ilgilendiğinin de altını çiziyordu.Tracy küçüklüğünde spor yapmaya basketbolla başlamadı.Onun için varsa yoksa baseball’du.Tabi hayat Tracy’nin önüne çok daha farklı bir senaryo çıkarttı ve şimdi çok ünlü bir NBA yıldızı oldu.

4 Orlando’daki ilk maçı

5 Papa 1. TRACY Sıkı,disiplinli,aşırı dindar hatta kimi zaman insanı depresif bir hale sokan bir kilise okuluna kayıt yaptıran Tracy başlarda çok zor günler geçirsede basketbol sayesinde azda olsa okluna alışmaya başladı.McGrady 54 takımın katıldığı Reebok’ın düzenlediği turnuvada 37 sayı atarak takımını şampiyon yaptı.ve artık bu maçtan sonra nba takımları Tracy için kuyruğa girmeye başladılar.

6

7 Draft Gecesi Hiç şüphesiz o gece Tracy’nin en büyük taliplisi Chicago bulls’tu.çünkü Chicago’nun efsanevi kadrosu gün geçtikçe yaşlanıyordu.Bunu duyan Jordan,Pippen’in draft edilmesine karşı çıktı ve Tracy’i arayarak üzgün olduklarını ve onu takıma alamıcaklarını söylediler.Ve fırsattan istifade kuzeninin takımı Toronto Tracy’i draft etti.

8

9 KUZEN VİNCE Tracy’nin kuzeni Vince North Carolina’da geçirdiği başarılı günlerden sonra draft edilerek Toronto’ya gelmişti.İlk başlarda ikili gündemden düşmeyecek şovlarla yansımıştı ama kısa sürdü.Tracy,Carter’ın gölgesinde kaldı ve gündemden düştü.

10

11 ELVEDA TORONTO Tracy artık Carter’dan kurtulmuştu ve ona yeni bir kapı açılmıştı.

12 Orlando’nun Yeni Sihirbazı Tracy kendisini yıllardır isteyen Chicago yerine Orlando’ya gelmesini şöyle açıklıyor:Gitmedim çünküChicago’nun Yıllardır Carter’ın himayesinde olduktan sonra Hill’ında himayesi altına girmekten korktu.Ama Allahın Tracy’ye verdiği şanstanmıdır ne adam sadece 4 maç oynadı ve çok büyük bir sakatlık geçirdi ve takımın tüm yükünü Tracy yüklendi. Orlandoya göre hiçbir artısı yok.Diğer bir yanıda Florida’nın evime yakın olması ve sevgilisi Clarende harris’le daha çok vakit geçirebilmesi.

13 Grant Hill Telaşı

14

15 ADİDAS Orlandoda elde ettiği büyük başarıdan sonra Tracy,Adidas şirketiyle anlaştığını tüm dünyaya duyurdu.

16 VE TRACY Tracy daha sonra adidas’ın reklamlarında oynadı ve ününe ün kattı diyebiliriz.

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27


"Tracy Lamar McGrady 24 Mayıs 1979’da Orlando ve Tampa arasında göllerle çevrilmiş küçük bir kasaba olan Auburndal’da doğdu.Tray’nin ailesi o daha 4 yaşanındayken." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları